4 помилки при зустрічі нового року Змії PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

1. Не кидайте гроші на вітер

Змія практична і дуже бережливо, аж до того, що деякі вважають її скупий! Однак насправді вона просто вважає, що нерозумно даремно розкидатися грошима. Розуміння цього Змія чекає і від вас в новорічну ніч, а це означає – геть будь-які зайві, непотрібні витрати! Дороге плаття від кутюр, коштовності, запаморочливий стіл з трюфелями і будь-які інші заявки на шик в Новий рік обачлива Змія не тільки не схвалить, але може в 2013 році приблизно покарати.

У той же час, і прибіднятися не варто: Змія – елегантна леді, і свято на її честь повинен бути гідним. Так що якщо ви хочете при зустрічі 2013 сподобатися Змії, намагайтеся в усьому дотримуватися золотої середини. Але пам’ятайте головне правило: якщо ви не знаєте, як вчинити в питаннях витрат, краще все-таки витратити менше, ніж більше.

2. Уникайте надмірностей

Ми звикли, що на Новий рік всього повинно бути з надлишком, всього через край: їжі, питва, шуму, музики, флірту, веселощів. Можливо, так воно і повинно бути завжди – але тільки не на рік Змії.

Змія зовсім не проти свят, але шуму і надмірностей вона не схвалює, так що якщо ви хочете їй догодити, доведеться трохи стримати свій запал. Є вдосталь, але не «від пуза», пити так, щоб вранці не було похмілля, не буянити і в міру шуміти – свято у зміїному стилі повинен бути скоріше по-європейськи елегантним, ніж по-російськи розгонистим.

Втім, деякі російські риси Змія при зустрічі нового 2013 зуміє оцінити, як ніхто. Це притаманна будь-якому російському святу щирість і душевність – в них себе можна не обмежувати.

3. Геть зміїну шкіру!

Одна з найсерйозніших помилок, яку легко здійснити за новорічним столом, – це зустріти рік Змії в зміїної шкіри. Заборона на натуральну зміїну шкіру діяв і в минулому році (адже Дракон не-як істота лускате), а при зустрічі 2013 стає ще більш актуальним.

Дійсно, хіба може сподобатися Змії, якщо в новорічну ніч вона побачить на вас пояс, сумочку або навіть малюсінький аксесуар (не кажучи вже про плаття), виконаний зі шкіри свого побратима? Звичайно ж, ні! Швидше, вона сприйме це як образу, і тоді в 2013 році ви дізнаєтеся все про таких її якостях, як злопам’ятність і мстивість.

Тому, щоб не доводити справу до гріха, варто заздалегідь заховати всі зміїні предмети подалі на антресолі і забути про них: у 2013 році вони вам навряд чи знадобляться.

4. Не пускайте свято на самоплив

Ще одна помилка, яку Змія навряд чи схвалить, це якщо ви не будете планувати зустріч Нового року заздалегідь, а пустіть це важливе питання на самоплив. Тягнути до останнього, не знаючи, де і з ким зустріти 2013 рік, міняти свої плани в останній момент або не планувати свято зовсім – мовляв, щось та й приготую, хтось та й прийде – все це дуже не сподобається відповідальної Змії .

У такій поведінці Змія може розгледіти неповагу до своєї лускатої персони і образитися у відповідь. Крім того, неорганізованість і невміння планувати – один із найбільших недоліків в очах цілеспрямованої Змії, і не варто демонструвати їй це якість прямо «з порогу», тобто в новорічну ніч.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини 4 помилки при зустрічі нового року Змії