ТОП-5 зимових видів спорту PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Якщо взимку ви не впадаєте в сплячку, вітаю: ви явно не ведмідь. Втім, це створює деякі проблеми: адже кудись  потрібно подіти надлишки енергії. Ось цілих п’ять видів зимового спорту, якими можна займатися, поки інші зав’язують жирок на диванах.

Зимовий спорт № 1. Біг

Що потрібно: Ваша сила волі і пара міцних кросівок на високій підошві.

Користь: Серцево-судинна система виразно скаже вам “спасибі” за кілька кілометрів пробігу. Взимку це добре тим, що вашим м’язам доводиться здійснювати додаткове зусилля, щоб бігти по снігу. Вашим м’язам потрібно буде напружуватися в рази сильніше, щоб утримати тіло у вертикальному положенні, і це дуже добре прокачує м’язи гомілки і литкові м’язи. А ще знижує ризик серцевого нападу та ішемічної хвороби. Бігати, до речі, можна не тільки взимку, але й улітку.

Зимовий вид спорту № 2. Катання на санках

Що потрібно: Санки та пара утеплених черевик.

Користь: Як ви знаєте з дитинства, найголовніше в санному спорті – не лише скотитися з вершини (врізавшись в березу), а затягнути санки назад у гору. І рукраїнське народне прислів’я про те ж говорить. У дитинстві ви, напевно, б здивувалися, якби вам сказали, що таким чином ви провертаєте непогане кардіотренування. А коли тягнете важкі сани  за собою наверх, то тренуєте квадрицепси, м’язи стегон.

Зимовий спорт № 3. Лижі

Що потрібно: Лижі, палиці, черевики і ліс неподалік.

Користь: Цей зимовий спорт – універсальний спалювач калорій. Воно й зрозуміло – продиратися крізь бурани і завали по лісі (краще вибирати для катання місця, де немає лижні і водяться ведмеді) не зовсім те ж саме, що бігати підтюпцем по асфальтовій доріжці в теплий літній день. А ще це таке тренування для м’язів верхньої частини тіла, що зрівнятися з нею може тільки … біг на лижах по зимовому лісі. Хоча, здається, ми це вже говорили.

Зимовий вид спорту № 4. Їзда на велосипеді

Що потрібно: Сноубайк або будь-який інший велосипед, здатний витримати екстремальні навантаження.

Користь: Вам доведеться більш інтенсивно крутити педалі, а значить, литкові м’язи отримають левову частку навантаження. Ще один момент: якщо вам треба оперативно підготуватися до літніх змагань велосипедистів, то краще робити це взимку: снігові завали та замети чудово розвивають ваше відчуття балансу і здатність за короткий час розвинути швидкість боліда.

Зимовий спорт № 5. Туризм

Що потрібно: Консерви “Сніданок туриста”, теплий одяг та взуття, любов до природи.

Користь: Взимку, звичайно, в лісі не ростуть гриби, зате і сміття під снігом не видно. А тривалі походи поєднують приємне з корисним: комплексно навантажують всі м’язи організму (ви піднімаєтеся в гори чи обходите перешкоди на шляху) і допомагають вам зняти стрес (ви вдихаєте свіже повітря, милуєтеся чистим снігом і наспівуєте про себе пісню “Краще гір можуть бути тільки гори “).


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини ТОП-5 зимових видів спорту