Як прикрасити будинок на Новий рік? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Щоб створити святковий, новорічний настрій, достатньо просто добре прикрасити квартиру. Якщо світ навколо змінюється, змінюємося і ми. Коли дивишся на ніжні паперові сніжинки на вікнах, на виблискуючі ялинкові іграшки, в яких відбиваються ялинові гілки, душа просто співає. Почати перетворювати будинок найкраще заздалегідь, за пару тижнів до свята, щоб потім спокійно зайнятися іншими справами.

Оскільки стихія 2013 року – вода, розставте по квартирі мушлі і морські зірки, зображення риб і восьминогів. Не забудьте купити фігурки Змії і подарувати їх близьким.

Сувеніри можуть бути зроблені своїми власними руками з паперу, пласмаси або інших підручних матеріалів. Благо форма змії не настільки складна. Залиште одну фігурку і собі, поставте її на полицю або прикріпіть до холодильника, щоб догодити приходящому року (але не залишайте її в спальні).

Сувеніри на Новий рік чорної водяної змії можна зробити з глини, з тканини, з паперу – з чого завгодно. Для прикладу, щоб змайструвати симпатичного сніговика, потрібно знайти всього пару звичайних шкарпеток, стрічку та кольорові намистини. Наповнивши білий носок якою небудь крупою і перев’язавши його стрічечкою посередині, ви отримаєте два «сніжних кома». Залишається лише надіти зверху шапочку з кольорової дитячої шкарпетки, щоб прикрити місце зшивання, і викласти намистинами особу сніговика. Такий виріб можна подарувати кому-небудь, а можна поставити на стіл або під ялинку.
З Новим роком!


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як прикрасити будинок на Новий рік?