Як вибрати парфуми для дівчини? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Якщо ти не знаєш, що купити дівчині (сестрі, мамі) на чергове свято, піднеси їй класичний варіант подарунка – хороший парфум. Залишилося тільки вибрати його …
1. Для початку зрозумій, які запахи подобаються твоїй дівчині. Зробити це дуже просто. Тобі всього лише потрібно понюхати її шию і приблизно визначити головні ноти аромату. Вони можуть бути свіжими цитрусовими, легкими фруктовими, солодкими квітковими або більш важкими східними і пряними. З цими знаннями вирушай в магазин і вибирай аромат, який хоча б трохи нагадує той, яким користується твоя дівчина.

2. Врахуй, що існують, так би мовити, «сезонні» парфуми – літні та зимові. Як ти вже здогадався, користуватися ними потрібно у відповідний час року. Літній аромат повинен бути легким, з цитрусовими і фруктовими мотивами, які освіжають в жарку погоду, а зимовий – більш солодким і «теплим», з пряними і квітковими нотами.

3. Якщо ти, стоячи перед вітриною, вагаєшся у виборі аромату, зроби ставку на парфюм-новинку. Твоя дівчина напевно стежить за останніми тенденціями в парфумерії, тому оцінить такий подарунок. Щоб зрозуміти, які парфуми недавно надійшли в продаж, просто зверни увагу на білборди.

4. Ще один дієвий спосіб порадувати дівчину – згадати її улюблену марку одягу (можливо, вона її не раз згадувала). Багато хто з них випускають не тільки предмети гардероба, але й парфумерію.

5. Їй подобається твій запах? Більшість марок продають «парні» аромати (для нього і для неї), тому спробуй знайти жіночу версію свого парфуму. Почни з того, що довідайся в Інтернеті, чи існує вона в природі взагалі.

6. У магазині тобі сподобалися кілька варіантів духів? Вихід тільки один – купи відразу все, упакуй в красиву коробку і неси подарунок коханій. Вона буде щаслива, дізнавшись, що тепер у неї є ціла колекція духів. Якщо грошей на всі вподобані аромати не вистачає, запитай у продавця, чи є в продажу такі духи в розмірі «міні». Вони обійдуться тобі в кілька разів дешевше.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як вибрати парфуми для дівчини?