Хто придумав костюм Санта-Клауса? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Образ цього завзятого діда – головний символ новорічних свят. Однак далеко не всі знають історію походження цього одного з найбільш упізнаваних костюмів.
До створення цього легендарного образу причетні безліч письменників і художників, а не виробники популярної американської газованої води, «обличчям» якої Санта є вже не один рік.

Вперше про Санта-Клауса згадав Вашингтон Ірвінг у своїй книзі «Історія Нью-Йорка», а більш докладний опис персонажа належить письменникові Клементу Кларку Муру. У 1823 році Клемент опублікував поему «Ніч перед Різдвом, або візит Святого Миколая», в якій описав не тільки зовнішній вигляд святого, але і його рогатий «почет» з 9 оленів. У його роботі Санта був зображений у вигляді веселого бородатого ельфа в хутряному вбранні.
На цьому преображення містера Клауса не закінчилися і в 1863 році він пережив кардинальну зміну іміджу. Костюм, який знайомий нам понині, придумав американський художник Томас Наст, співробітник журналу Harper’s Weekly.

Новий образ вже полюбився всім персонаж він представив у серії політичних карикатур, де також детально описував побут героя. З легкої руки Наста персонаж знайшов більш людський вигляд і «переодягнувся» в ковпак і практичний кожушок спочатку коричневого, а пізніше яскраво-червоного кольору.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Хто придумав костюм Санта-Клауса?