Грошові подарунки на Новий рік PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Цікаво, що за даними опитування, проведеного компанією «Deloitte» в кінці 2012 року, найбільш бажаними подарунками для українців на Новий 2013 стали гроші і подорожі. Але грошовий презент це не тільки конверт з купюрами. Існують й інші варіанти – незвичайні, несподівані і навіть пам’ятні та красиві.

Грошові подарунки до Нового року

Подарункові монети – не тільки гарна інвестиція, але й тематичний подарунок, особливо людям, у яких «є все». Він ніколи не вийде з моди, не зіпсується і не знеціниться.

Необхідні документи: при покупці монет номіналом понад 50 000 грн, необхідний паспорт і ідентифікаційний код (ІПН).

Банківські метали (золото, срібло, платина), як і монети, можуть стати відмінним презентом, який навіть через кілька десятків років збереже свою матеріальну цінність. До того ж його можна буде передавати з покоління в покоління. Злиток вагою 1 грам обійдеться в суму 425 – 530 грн. Купуючи злитки вагою по 50 і 100 грамів, ви менше переплачуєте за метал і, крім іншого, саме такі зливки особливо затребувані на ринку.

Необхідні документи: при купівлі злитка номіналом понад 150 000 грн, необхідний паспорт і ІНН.

Прекрасним подарунком і інвестицією в майбутнє може стати банківський рахунок. Ви можете відкрити ощадний (до запитання) рахунок на третю особу або строковий депозит. Потім одержувач такого подарунка повинен буде звернутися в банк із своїм паспортом і кодом, щоб його ідентифікували. З цього моменту він стає власником коштів на вкладі.

Необхідні документи: оригінал паспорта та ІПН людини, який робить подарунок, а також бажано мати ксерокопії паспорта та ІПН людини, якій роблять відповідний подарунок.

Депозит можна відкрити і на дитину. До його повноліття ви можете поповнювати вклад, і в такий відповідальний для дитини день зробити йому значимий подарунок, з яким він буде себе почувати впевненіше в дорослому житті або зможе здійснити свою заповітну мрію.

Необхідні документи: Або якщо подарунок роблять батьки / опікуни дітям до 14 років – паспорт, ІНН батька / опікуна, документ, який підтверджує законний зв’язок з дитиною, свідоцтво про народження дитини. Якщо дитині 14-16 років – копії свідоцтва про народження неповнолітнього, ІПН, довідки із зразком підпису дитини (видається в навчальному закладі, де навчається дитина) або нотаріально засвідчена картка із зразком підпису, а також документ, який дозволяє визначити місце проживання дарувальника. Дитині у віці 16-18 років – копія паспорта та ІПН.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Грошові подарунки на Новий рік