ТОП-10 способів економити на Новорічних подарунках PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Новорічні свята – не за горами. Час вже подумати і про подарунки для близьких і друзів. Що ж краще подарувати на Новий Рік? І як вибрати той подарунок, який буде корисним, цікавим та оригінальним? Для початку потрібно навчитися не витрачати гроші на всяку непотрібну дурницю. Ми пропонуємо кілька нехитрих порад, які допоможуть витратити гроші тільки на потрібні і корисні речі.

1. Не спокушайтеся знижками.

“Ух ти, знижка 60%!” Знайомо звучить? Так, зараз багато магазинів знижують ціну на продукцію, бо в умовах кризи це єдиний шлях хоча б якось окупити свою роботу. Але невже ви вирішили скупити всі подарунки на всіх розпродажах? Можливо, якісь з цих речей вам дійсно потрібні, але не дозволяйте собі купувати все підряд, інакше потім більша частина купленого буде лежати у вашому будинку непотрібним мотлохом.

Вчіться планувати свій бюджет і перед походом у магазин складайте список речей і продуктів, які вам дійсно потрібні. Вирушаючи за покупками, візьміть з собою суму грошей, необхідну для покупки за списком. Ретельний розрахунок та ощадливість допоможуть вам заощадити значну суму коштів.

2. Не забудьте позначити в бюджеті додаткові витрати.

На носі Новий Рік і Різдво. Тому постарайтеся не забути про подарунки, листівки і сувеніри для друзів і близьких. Розплануйте, що й кому ви хочете подарувати. Це допоможе вам уникнути великих і непередбачених розтрат.

3. Постарайтеся не влазити в кредити.

Фінансові експерти кажуть, що в середньому, при покупці товару за допомогою кредитної картки ви платите на 30% більше, ніж при покупці того ж товару готівкою. Справа в тому, що приходячи в магазин з готівкою, вам легше контролювати витрати, оскільки ви можете візуально контролювати витрачені кошти. Якщо гроші закінчилися, то вам вже витрачати нема чого – ви розвертаєтеся і йдете з магазину. А кредитна картка цілком може вас там затримати. Не ставайте заручником боргу. Краще на чому-небудь Економте. Зате спокійніше буде.

4. Здійснюйте покупки у відповідності з вашими доходами.

Вам ще не набридло купувати якісь товари тільки тому, що на них упала ціна? Якщо ваші доходи дозволяють, то ви, звичайно, можете скупити всі товари на світі, навіть якщо вони вам, відверто кажучи, не потрібні. Подумайте двічі, перш ніж заходити на черговий розпродаж.

5. Не заохочуйте своє марнославство.

Деякі люди намагаються здатися щедрими, багатими, успішними або просто хочуть “самоствердитися” за допомогою свого гаманця. Наприклад, ви пішли з друзями в кіно, кафе чи ресторан. Погодьтеся, часом так хочеться “блиснути своєю щедрістю” і приємно приголомшити всю компанію вечерею за свій рахунок або купити всім якісь несподівані подарунки. Все це добре і навіть похвально, якщо наміри ваші чисті, щирі і не є звичайним позерством. В іншому випадку – краще не хваліться. Справжню дружбу все одно таким шляхом не купиш. До речі, це ще й по кишені вас ударить, особливо, якщо ви не мільйонер.

6. Не розкидайтеся грошима.

Щире бажання допомогти ближньому – це добре і правильно. Розумна благодійність красить людину. Але, знову-таки, якщо ви не мільйонер, то вчіться і в цьому себе обмежувати. Всіх ощасливити ви не зможете. Це і не потрібно. Зосередьтеся на ваших близьких, друзях і найважливіших для вас людях. Допоможіть їм, у міру сил допомагайте іншим. Та й про себе не забувайте, адже все добре в міру.

7. Дотримуйтесь етики й етикету подарунків.

Наприклад, вам належить подарувати подарунки відразу декільком дітям. “Почуття справедливості” мучить вас, змушуючи вибирати однакові подарунки для всіх, щоб “ніхто не образився”. Відкиньте убік забобони, і нехай ваші презенти будуть відповідати віку і розумовому розвитку дитини.

Пам’ятайте, що у відповідь на подарунок зроблений вам, ви не зобов’язані дарувати річ, еквівалентну за вартістю вашому презенту. Просто даруйте те, до чого лежить душа і що дозволяє ваш гаманець.

8. Користуйтеся Інтернетом.

Перш, ніж вийти в магазин, зайдіть в Інтернет і почитайте споживчі огляди. Порівняйте ціни, почитайте відгуки, переконайтеся в тому, що пральна машина, яку ви плануєте купити, буде найкращим і вигідним варіантом. А якщо ні – то виберіть іншу. Запитайте на форумах, що краще і вигідніше. Це допоможе вам зробити правильний вибір.

9. Не тягніть з подарунками до останньої хвилини.

Заздалегідь визначтеся з тим, що і кому ви будете дарувати. Хоча б до середини грудня. Якщо будете тягти до кінця місяця, то ризикуєте нажити собі головний біль і переплатити за подарунки. Якщо вам ліньки ходити по магазинах і вибирати – пошукайте в Інтернеті і замовте вподобані подарунки. В цьому є ще один плюс – товари у віртуальних магазинах продаються дешевше, ніж у звичайних.

10. Не витрачайте гроші на дурні подарунки. Краще влаштуйте з них оригінальний новорічне багаття.

Пропонуємо вам список подарунків, які краще НЕ дарувати:

- Даремні “девайси” (овощерізка, що працює на сонячній енергії і т.п.)

- Настільний “мотлох” (декоративні тарілки, паперові ваги та інш.)

- Подарунки з натяком на недоліки та інтимні речі (книжка “Як правильно схуднути”, машинка для вибривання волосся з вуха, нижню білизну і т.п.)

- Бездумні дурні подарунки (тістечка для діабетиків, сигарети для кидаючих курити, або один і той же подарунок на протязі декількох років.)

- Подарунки-штампи (скляна куля зі снігом, чайні кружки, діди морози і т.д.)


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини ТОП-10 способів економити на Новорічних подарунках