Як зігрітися в сильний мороз? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Навіть справжній чоловік до хорошого звикає дуже швидко. Ось і ми з тобою встигли призабути, як виживати в справжню сувору зиму. Так що ж робити, якщо ти сильно промерз, а справи вимагають твого якнайшвидшого повернення в робочий стан?
Отже …

 Ти готуєшся вийти на вулицю

Тут, як у театрі – все починається з «вішалки». Головний убір, рукавички, тепле зручне взуття (краще з термоустільками) – обов’язкові складові твого гардероба. І неважливо, наскільки це поєднується з твоїм образом крутого мачо, такий комплект зберігає дорогоцінне тепло і значно зменшує втрати енергії на спроби твого організму зігрітися.

Чим більше шарів одягу на тобі, тим краще теплоізоляція. Численні повітряні прошарки перетворюють твій гардероб на подобу термоса. Крім того, тепер вітрові дістатися до тебе взагалі нереально – насолоджуйся своєю невразливістю.

Ти на вулиці і в приміщення потрапиш ще не скоро

Постарайся знайти точку громадського харчування, в якій можна розжитися склянкою гарячого чаю (бажано з лимоном). Зігріватися найпростіше зсередини, а багатий вітаміном С лимонний сік, допоможе уникнути зустрічі з простудою.

Стан наших вулиць далекий від ідеального. Нерідко, виходячи з транспорту або просто не подивившись вчасно під ноги, ти ризикуєш зануритися по щиколотки в крижану воду або мокру снігову кашу. Добре, коли є можливість зайти додому перевзутися і попарити ноги, але ми не будемо шукати легких шляхів. Замість цього пошукай, де можна купити теплі шкарпетки і, заодно, розживись там парою невеликих целофанових пакетів. Помінявши шкарпетки на сухі і помістивши ноги в пакетах в мокре взуття, ти вже не будеш відчувати дискомфорт. Звичайно, цей захід тимчасовий, але дієвий.

Самий неприємний варіант, коли ти, не дивлячись ні на що, замерз, а гарячих напоїв, закусок, жінок або радіаторів поблизу немає.

Скористайся дідівськими методами. Один з них полягає в одночасному короткочасному напружені усіх м’язів. Напружившись 5-7 разів ти відчуєш, як кров бадьоро розносить тепло по тілу до кінцівок. Другий метод передбачає, навпаки, розслаблення. Тобі необхідно вирівняти і сповільнити дихання. Збільшуючи паузу між вдихом і видихом, довше утримуючи (в розумних межах) повітря в легенях, ти зможеш підняти температуру тіла до нормальної.

Тобі пощастило і ось ти (синій, тремтячий, але ще не втратив віру в світле майбутнє, безкорисливих дівчин з бюстом четвертого розміру і Діда Мороза) підібрав ключ до своєї квартири.

Якщо в оселі тепло, швидко роздягайся до спідньої білизни – як ми вже з’ясували, одяг завдяки повітряним прошаркам, добре зберігає температуру, а тобі її давно пора піднімати. Наступним кроком до порятунку нехай стане гарячий (але не обпалює) душ і розтирання рушником. Виходячи з ванни, одягни самотньо стоять в кутку теплі шкарпетки.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як зігрітися в сильний мороз?