Що їсти і пити на Новий рік? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Незалежно від того, де ти будеш зустрічати святкову ніч – вдома, в гостях або в нічному клубі, без застілля в цей день обійтися неможливо! Що ж робити, щоб не завдати шкоди своїй фігурі?
Готуй святкову вечерю сама. По-перше, від достатку запахів і нескінченного процесу різання-варіння апетит пропадає сам собою. По-друге, складні салати з майонезом ти зможеш замінити легкими закусками зі свіжих овочів, зелені й фруктів, заправленими соком лимона або граната і натуральним йогуртом. На гаряче подавай не смажене в маслі м’ясо, а приготоване на грилі разом з овочами, або і зовсім включи в меню рибу і морепродукти.

Якщо ж ти збираєшся відзначати не вдома, не забувай про важливе правило – не приходь на вечірку голодною. Перед новорічною ніччю важливо поснідати, пообідати та повечеряти. Підійшовши до накритого столу, окинь поглядом тарілки з закусками і сядь поряд з самими легкими, наприклад, нехай поряд буде ваза з фруктами або тарілка з корисним салатом – з них і починай трапезу.

Є одне чудове правило для рясного застілля: візьми одну велику тарілку і поклади на неї все, що захочеться спробувати, але потроху, при цьому почни з овочевих салатів, заправлених рослинним маслом. Корисна клітковина не тільки на якийсь час задовольнить апетит, але і буде сприяти переварюванню основної їжі. Вилку не тримай в руках, а поклади поруч з тарілкою. Потім кожного разу, перш ніж брати її в руки, подумай, чи потрібно це?

Протягом свята їж повільно, адже новорічна ніч довга, і поспішати нікуди, старайся добре пережовувати їжу. Влаштовуй 15-хвилинні паузи після кожного нового блюда. І не проси добавки, якщо дійсно хочеш зберегти здоров’я і фігуру.

Не пий дуже багато рідини – ця помилка може призвести до неприємних відчуттів в шлунку на всю ніч. І запам’ятай: алкогольні напої придумані не для того, щоб запивати їжу, залиш келих з вином для тостів, а в проміжках пий мінеральну воду без газу.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Що їсти і пити на Новий рік?