Лижі чи сновборд? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Прийшла зима, а з нею холоди, снігові замети та … бажання залягти на диван, закутавшись у ковдру і почати перегляд телевізора, і в такій позі провести весь сезон. А може настав час змінити своїм звичкам, потепліше одягнутися і відправитися на гірськолижні курорти підкорювати снігові схили? Якщо в цьому році ти все-таки вирішив зануритися в зимові види спорту, то обов’язково дочитай цю статтю до кінця.

Вирішити, що вибрати – дошку або лижі – звичайно ж тобі. І найчастіше це рішення приходить з досвіду і рекомендацій найближчого оточення. Але ти просто зобов’язаний випробувати себе як на лижах, так і на сноуборді.

Скільки потрібно часу, щоб навчитися?

Як скоро я буду робити запаморочливі трюки на сноуборді і вишивати зигзаги на лижах?

Запам’ятай, що швидко такому не навчитися і на це буде потрібно певний час, який залежить від твоєї фізичної підготовки, твого вестибулярного апарату та інших моментів.

Щоб навчитися більш-менш впевнено стояти на лижах і скочуватися з нескладної траси, буде потрібно пару днів. Адже скоординувати рухи ніг і рук не просто. Що стосується освоєння дошки до подібного рівня, то тут тобі буде потрібно кілька годин тренування.

Для того щоб лижникові навчитися позатрасовому катанню, потрібно чимало старанності, тому бугри, пухкий сніг будуть всіляко перешкоджати новачкові. Сноубордисту в цьому плані буде легше, дошка ідеально підходить для внетрассового катання.

Наскільки травматично?

На досвіді доведено, перші етапи навчання лижного катання проходять практично без падінь, завдяки двом ціпкам, які є хорошою підмогою. А от у випадку дошки, падіння – це практично невід’ємні моменти в навчанні.

Надалі бордери отримують травми ключиць і кисті, а от у лижників частіше страждають ноги.

На чому швидше?

Якщо порівнювати світові рекорди, то лижі розганяються до 250 км / год, а сноуборд до 200 км / год.

Що дешевше?

Як для лижника, так і для сноубордиста, комплект з лиж, палиць, черевиків та кріплень і комплект з дошки, черевиків, кріплень, відповідно, обійдеться практично однаково.
І як у першому, так і в другому випадку комплект можна придбати недорогий, але й не зовсім якісний до 500 $, і також можна купити досить хороший, але далеко не дешевий від 2000 $ і вище.

Що стосується форми одягу (хоча її може і не бути), то тут тільки при одному погляді на лижника, можна подумати, що йому властивий нарцисизм і почуття стилю. Форма сноубордиста більш практична, і не така кричуща. Але тут уже справа смаку.

Підводячи підсумки

Лижі створені для тих, хто весь час прагне до самовдосконалення і щоденним власним перемогам над своїм духом і тілом. Лижники точно знають, що їм потрібно і вважають, що навколишній світ уже в достатній мірі досліджений їх допитливим розумом. Ці люди багато і старанно трудяться, а в кінцевому підсумку демонструють свої навички та досягнення.

Сноуборд виберуть ті, хто в більшій мірі прагне пізнати світ навколо себе, і не так скрупульозно зациклений на своїх мікрорухах і техніці. Сноубордисти перебувають у стані постійного пошуку своєї неповторної траєкторії і свого Шляху.

Є вислів, що як не можна точно демонструє різницю між лижниками і сноубордистами – «Лижі для тих, хто любить Досягати, дошки – для тих, хто любить Вирішувати».


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Лижі чи сновборд?