Що дитині подарувати на Новий рік? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Зовсім скоро проб’є заповітна година, коли ваш малюк прокинеться раніше звичайного і з радістю побіжить дивитися, які ж подарунки на Новий рік приніс йому Дід Мороз. Щоб сюрприз виявився бажаним, ви можете заздалегідь поцікавитися у дитини, про що він мріє.

Бажаєте зберегти сюрприз в таємниці? Вгадати, чого хоче маленький пустун простіше простого – слухайте і запам’ятовуйте заздалегідь, які іграшки і дрібнички викликають його захват. Ось кілька безпрограшних варіантів новорічних подарунків для дітей:

Ляльки. Від реалістично виконаних мовців гумових пупсів до спокусливих красунь Барбі. Жодна дівчинка не відмовиться покатати в колясці симпатичного Бейбі Борна, який вміє розмовляти і навіть вимагає міняти пелюшки.

Конструктори. Велике розмаїття всіляких дрібних деталей, з яких згодом виростають цілі замки і сучасні міста, притулки лиходіїв і темниці для прекрасних принцес.

М’які іграшки. На піку популярності герої мультсеріалів Лунтік, Маша і ведмідь, Смішарики.

Актуальним подарунком виявляться аксесуари для зимових розваг: ковзани, санчата, лижі. А також іграшки для літніх ігор: ролики, гойдалки, велосипед, скейтборд. Це вигідний варіант подарунка на перспективу, яким дитина буде користуватися із задоволенням не один рік.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Що дитині подарувати на Новий рік?