Як правильно дарувати новорічні подарунки? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Наближається новорічно-різдвяна пора, а значить – час подарунків, радості і сюрпризів. Подарунок – прекрасний спосіб “підбадьорити” ваші відносини маленькою (або великою) радістю. Адже так приємно дивитися, як твій улюблений радіє, наче дитина, тому що ти вгадала його таємні бажання, правда? І не вір тим, хто говорить, що подарунки повинні дарувати лише чоловіки – краще вірити інший мудрості: подарунок на 23 лютого є ні що інше, як інвестиція в 8 березня!

Складно давати поради про те, як вибрати правильний подарунок для чоловіка – їх смаки зазвичай дуже ситуативно-індивідуальні і вгадати їх неможливо. А ось те, чого НЕ ВАРТО робити при виборі подарунка ми розповімо – тим більше, що є всього 3 прості речі:

1. Не сміти грошима.

Якщо у вас цукерково-букетний період, тобі напевно хочеться порадувати його чимось особливим, але це не означає, що потрібно розщедрюватися на Айпад. Скромненько, але зі смаком – таким повинен бути твій девіз.
Тому при виборі подарунка керуйся також і критерієм ціни. Нова книга його улюбленого автора, квитки на концерт його улюбленої музики – порадуй його духовно, дорогі шмотки він і сам зможе купити.

2. Не роби подарунки занадто особистими.

Годинник з гравіюванням у вигляді серця і ваших ініціалів або твоє фото в позолоченій рамці – всі ці подарунки можуть налякати чоловіка, особливо, якщо ви не так довго разом. Та й взагалі, обираючи подарунок, думай лише про те, що його порадує, а не про те, який подарунок краще підійде вашим відносинам і т.п. А то вийде як в анекдоті: “Дорогий, я купила тобі подарунок, подивись, як він на мені виглядає!”.

3. Не чекай того ж взамін.

Одна з найбільших помилок у відносинах – роблячи подарунки, люди очікують того ж взамін. Подарунок потрібно дарувати, а не “позичати”! Тому, отримавши від нього, скажімо, блиск для губ, не потрібно кривитися і нишком ховати подалі твій подарунок у вигляді золотого браслета. Якщо чоловік достатньо розумний, він і сам зрозуміє, що “проколовся” і наступного разу обов’язково подарує діаманти!


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як правильно дарувати новорічні подарунки?