Що пити на Новий рік? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Напередодні Нового року ми вирішили згадати про алкоголь, який ми традиційно вживаємо в новорічну ніч.

Звичайно, святкування Нового року у нас асоціюється з шампанським, дзвоном келихів і його солодким присмаком. Але що ще ми п’ємо?

І взагалі, що найкраще пити в новорічну ніч, щоб уникнути проблем на ранок?

Шампанське
У виробництві шампанського часто додають дріжджі, щоб отримати ефект бродіння

Калорійність шампанського – 130 ккал на келих. Чим солодше шампанське, тим більше в ньому калорій.

Плюси шампанського: вченими доведено, що антиоксиданти, що містяться в ігристих винах, запобігають руйнуванню нервових клітин і тим самим захищають від таких недуг як хвороба Паркінсона і хвороба Альцгеймера.

Мінуси шампанського: від шампанського дуже легко сп’яніти, тому що, завдяки бульбашках, воно швидко всмоктується в кров. І те, що шампанське піднімає настрій – це міф. Британські вчені з’ясували, що алкоголь однаково впливає на наш мозок незалежно від його форми і джерела, і цей вплив абсолютно переважний. Споживання спиртного знижує активність нашого мозку, вивільняючи емоції і притупляючи здоровий глузд. У підсумку ми стаємо більш балакучими, збудженими, чутливими – але вже точно не більше щасливими.

Тяжкість похмілля від шампанського: 7 з 10.

Біле вино
Калорійність білого вина – близько 130 ккал на келих (175 мл). Чим солодше вино, тим більший вміст калорій.

Плюси білого вина: в цьому напої містяться особливі хімічні сполуки, які сприяють зниженню рівня холестерину в крові.

Мінуси білого вина: з часом в білому вині утворюються сульфіти; їх також можуть додавати туди виробники, щоб зберегти початковий колір свого продукту. Як би там не було, саме ці речовини вчені назвали винуватцями важких похмільних симптомів, що загрожують любителям білих вин. Вдобавок сульфіти можуть викликати алергічні реакції, напади мігрені і астми, а також стоншують зубну емаль, підвищуючи шанси заробити карієс.

Тяжкість похмілля: 6 з 10.

Червоне вино
Калорійність червоного вина – 120 ккал на келих. У червоному вині зазвичай трохи менше цукру, ніж у білому.

Плюси червоного вина: зміст резерватрола – природного антиоксиданту, якого майже немає в білих винах. У помірних кількостях червоне вино бореться з тромбоутворенням, запальними процесами, знижує рівень холестерину і тим самим благотворно впливає на серцево-судинну систему.

Мінуси червоного вина: містить два види спирту – етанол і метанол, і наша печінка переробляє їх по черзі. За словами британських дослідників, саме до метанолу справа доходить в останню чергу, і тому він надовго «засиджується» у вашому організмі і викликає все похмільне неприйняття.

Тяжкість похмілля: 7 з 10.

Горілка
Калорійність горілки: як не дивно, але горілка відноситься до одних з найбільш «дієтичних» напоїв. Незважаючи на міфи про її калорійності, горілка не містить цукрів та інших джерел вуглеводів, калорії в ній забезпечені тільки спиртом (приблизно 7 ккал / г). Але це тільки в тому випадку, якщо пити горілку в чистому вигляді, в коктейлях картина може виглядати зовсім інакше.

Плюси горілки: у горілці немає жодних барвників і ароматизаторів, і, до того ж, вона проходить саму ретельну, в порівнянні з іншими міцними напоями, очистку. Тому, стверджують наркологи з Британської медичної асоціації, похмільний синдром після горілчаного застілля виявляється набагато легшим, ніж, скажімо, від віскі, рому або навіть вина.

Мінуси горілки: горілка провокує більшість алкогольних отруєнь. Через її відносної дешевизни, відсутність яскраво вираженого смаку і звички розбавляти соком або іншими спиртними напоями, горілка п’ється порівняно легко, а значить, вірогідність зловживання максимальна.

Тяжкість похмілля: 3 з 10 балів.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Що пити на Новий рік?