Секс на новорічному корпоративі: варто чи ні? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Колись всіма улюблена КВКшна команда Стомлені сонцем (Сочі) назвали слово “корпоратив” одним із синонімів слова “секс”. Але чи так це і чому? Напередодні новорічних свят, мабуть, саме час поговорити про секс на корпоративі.

Напевно, секс на корпоративі – саме спокусливе і заборонне в житті так званого “офісного планктону” (причому, незалежно від посади). На корпоративі ніхто не говорить про роботу, всі красиві і налаштовані пити і відриватися. По суті всі рівні – так що навіть сама остання асистентка має повне право залицятися заступнику директора – і цілком імовірно, що все складеться.

А власне, що – все? На що розраховують дівчата, йдучи на такий крок, як секс з колегою на корпоративній вечірці? Чоловіки – зрозуміло, їм тільки на руку легкий флірт із продовженням з гарненькою співробітницею, та ще й без зобов’язань. Але що отримуємо ми?

Особисто моя думка – солодке і млосне відчуття того, що за один вечір можна пройти відразу декілька етапів відносин: від флірту, пильних поглядів, дотиків, танцю – до пристрасних обіймів, поцілунків і, звичайно ж, сексу.

Заманливо звучить, правда? Однак перш ніж пускатися в такі пригоди, ми радимо все ж переконатися, що ви віддаєте собі звіт про всіх “за” і “проти”.

Отже, чим же гарний секс на корпоративі?

В першу чергу, це пригода, азартна й хмільна. Ви знаєте людину, з якою вдастеся любові, і хоча б приблизно уявляєте, чого від нього чекати. У вас є шанс зачарувати того чоловіка, на якого ви потай заглядалися останній рік. Зрештою, якщо ви і ваш обранець молоді і вільні – що поганого в тому, що вам захотілося розважитися?

На що варто розраховувати: на приємне проведення часу, бурхливі емоції, екзотику і незабутні спогади.

Чим поганий секс на корпоративі?

На наступний же день всі будуть знати, з ким саме і як саме ви проводили час. Якщо у вас є почуття, а у вашого обранця немає – ви опинитеся в смішному і дурному становищі. Якщо ви або ваш партнер перебуваєте у шлюбі або претендуєте на високу посаду в компанії, вас можуть почати шантажувати. Ваші ігри можуть запросто записатися на камеру стеження або на чийсь телефон, а потім вдячні офісні пліткарі вдосталь наговоряться після перегляду веселого відео. І нарешті, потрібно бути дуже цінним співробітником, щоб дозволити собі подібні вольності в безпосередній близькості від робочого місця і без страху його втратити.

На що не варто розраховувати: на неземну любов, подячний букет квітів з кур’єром або просто СМСку, на тривалі відносини, матеріальні блага і повагу серед колег.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Секс на новорічному корпоративі: варто чи ні?