Як підготувати організм до Нового року? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Хочеш перебувати в гарному самопочутті після новорічних свят, тоді правильно підготуй організм до Нового року.
Правильно починати готувати організм до Нового року за 2 тижні до свята. Потрібно починати готувати свій організм заздалегідь. Як це робити?

Дієтолог, головний лікар медичної клініки “Столиця”, Наталія Самойленко рекомендує зменшити кількість калорій у раціоні за рахунок відмови від цукру і жирних продуктів. Копченості, ковбаси та продукти, що містять цукор, ми видаляємо з раціону і починаємо пити на 20-30% більше рідини, даючи організму хороше водне навантаження.

Безпосередньо в саме новорічне свято не можна сідати за стіл голодними. Ти повиннен обов’язково повечеряти, перш ніж відправлятися на торжество. Для того щоб при вигляді добре накритого столу ти не втратив самоконтроль.

Під час торжества потрібно бути відданим одному алкогольному напою і ні в якому разі нічим не змішувати спиртне, змінюючи градус. Крім того, алкоголь потрібно обов’язково закушувати, а не запивати його.

А ось наступний день необхідно почати зі склянки води і збільшувати водні навантаження у наступні 7 днів після свята. Це означає не тільки пити більше води, але і включити в раціон якомога більше рідких страв і свіжих соків.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як підготувати організм до Нового року?