ТОП-5 секретів новорічного макіяжу PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Новорічні свята – чи це не привід блиснути на вечірці в новому незабутньому образі? Але що зробить твій образ дійсно незабутнім, так це шикарний макіяж!

 1. Використовуй праймер

Праймер – ідеальний засіб для того, щоб твій макіяж тримався до самого вечора. Краса цього засобу  в тому, що воно готує твою шкіру до нанесенням тональної основи. Оресмен так само рекомендує для більшого ефекту змішати праймер з хайлайтером (засіб для висветленія і виділення окремих ділянок) і нанести цю суміш під брови, на вилиці і спинку носа.

2. Не бійся експериментувати

“Деякі дівчата хочуть вразити всіх своїм зовнішнім виглядом і розриваються між двома абсолютно різними make-up образами. Не бійся експериментувати і змішувати ті елементи, які здаються несумісними. Якщо ти хочеш зробити акцент на очі і губи – зроби! Не відмовляйся від улюбленої червоної помади заради блискучої підводки і накладних вій “.

3. Подвійний шар туші

В кінці дня на наших віях вже практично не залишається туші. Нанесення другого шару може стати важким завданням, оскільки наші вії стали сухими і крихкими. Оресмен пропонує профарбовують їх, починаючи знизу і, прокручуючи щіточкою, рухатися по всій довжині вій. Для того, щоб позбутися від грудок, варто просто злегка провести по кінчиках вій пальцями.

4. Борись з плямами

Емі рекомендує використовувати тональний крем в останню чергу, щоб уникнути плям від обсипаних під очі тіней або туші. Ніхто не досконалий, але все-таки варто подбати про цей маленький пунктик.

5. Уникай пудри

Пудра – не кращий друг твоєї шкіри. Вона робить її сухою і сприяє виділенню шкірного жиру. Не використовуй сяючу пудру по всьому обличчю, підкреслюй нею лише вилиці, верхню частину вік і контур губ. “Всі продукти, що містять діоксид титану, сприяють відбиттю світла. Тобі здається, що твоя шкіра світиться зсередини, але насправді це не так”.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини ТОП-5 секретів новорічного макіяжу