ТОП-10: новорічних фільмів 2013. PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Деякі фільми вже давно заслужили звання новорічних. Ми зробили підбірку найкращих фільмів про новий рік, які створюють святковий настрій.
 1. Іронія долі або з легким паром

Напевно, немає людини в нашій країні, яка би не бачила цей фільм про Новий рік. Для нас він як і раніше залишається найулюбленішим і самим новорічним.

2. Чародії

Цей музично-комедійний фільм, знятий за сценарієм братів Стругацьких у 1982 році став культовим новорічним фільмом в нашій країні.

3. Один вдома

Цей веселий фільм вже давно увійшов в традицію щорічного новорічного перегляду як для дорослих, так і для дітей.
4. Інтуїція

Ще одна історія про те, що любов творить дива, особливо в новорічний час, коли за вікнами падає різдвяний сніг, а серце просить тепла і ніжності.

5. Службовий роман

Цей фільм – традиція, без якої складно уявити новорічні свята (також як і без Іронії долі або з легким паром)

6. Поганий Санта

Ця історія про злодія, який пограбував магазини перед Різдвом, але знайомство з одним хлопчиком змусило стати зовсім іншою людиною.

7. Відпустка по обміну

Один з кращих фільмів в жанрі романтичної комедії. І хоча Різдво в цьому фільмі не грає особливо важливу роль, але пошуки любові й віра в чудо змушують нас дивитися це кіно знову і знову.

 8. Вечори на хуторі біля Диканьки

Екранізація повісті Миколи Васильовича Гоголя Ніч перед Різдвом з циклу Вечори на хуторі біля Диканьки поставлена майстром кіноказки Олександром Роу дуже полюбилася глядачам.Фільм просочений духом українських різдвяних традицій.

9. Реальна любов

Фільм, який дарує надію на те, що всі наші найзаповітніші мрії збудуться під Новий рік.

10. Карнавальна ніч

Цей добрий комедійно-музичний фільм про Новий рік дивилися наші бабусі й дідусі, батьки, і ми самі. Новорічний настрій забезпечено.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини ТОП-10: новорічних фільмів 2013.