ТОП-3 незвичайні ідеї зустрічі Нового року PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Сценарій святкування Нового 2013 № 1: Сценарій етнографічний

Гостей заздалегідь ділять на нації за географічною ознакою. Наприклад, живуть в північній частині міста приходять в чукотських унтах і кухлянку, жителі півдня – в пов’язках на стегнах і з кільцями в носі, а ті, хто живе на сході, – є в кімоно і примружившись. Всі вітають один одного з Новим роком на відповідних мовах.

В ідеалі за столом представники кожного народу повинні спілкуватися з іншими присутніми тільки на своїй мові. У разі лінгвістичних утруднень відсутні слова можна заміняти крилатими виразами на кшталт хінді-русі, бхай, бхай або руссо туристо, обліко морале.

Під час виконання гімну біля телевізора відключають звук і врубують на повну гучність Інтернаціонал, а всі народи в єдиному пориві пускаються в хоровод навколо ялинки. Після чого розділяються на НАТО і соціалістичний табір і влаштовують бій подушками.

Сценарій святкування Нового 2013 № 2: Сценарій ностальгічний

У запрошенні замість набридлого всім дрес-коду вказується hair code: для жінок завивка перманент, для чоловіків – стрижка бобриком. Непідкорившимся, незалежно від статі, на вході видають кучеряві перуки пергідрольно-блондинистого відтінку. Телевізор заздалегідь прибирають і ставлять на його місце завалявшийся на антресолях Рубін, після чого весь вечір дивляться Іронію долі, оскільки ніхто не пам’ятає, як перемикати канали без пульта. Продукти для святкового столу гості приносять із собою. З них спільними зусиллями створюється салат олів’є, причому дефіцитний зелений горошок замінюють знайденою в засіках батьківщини перловкою. Під бій курантів цокаються Радянським шампанським. Всі гості залишаються ночувати на підлозі в спальних мішках. Вранці всі йдуть кататися на лижах (у разі відлиги – на водних).

Сценарій святкування Нового 2013 № 3: Сценарій окультно-містичний

До приходу гостей квартиру прикрашають транспарантами з заклинаннями на латині і портретами Вельзевула в натуральну величину. Коли всі гості зберуться, в кімнату входить чорнобородий Дід Мороз-Нострадамус і зачитує кожного з присутніх його гороскоп на наступний рік. При несприятливих прогнозах за вікном гримить грім і блискавка (попроси сусідів влаштувати під твоїм балконом феєрверк).

Без п’яти дванадцять в квартирі гасне світло, посуд, за винятком одного перевернутого блюдця, скидають під стіл, і трапеза плавно переходить в спіритичний сеанс: гості і господарі спільними зусиллями викликають дух президента і крізь гуркіт канонади за вікном намагаються розібрати його пророцтва (якщо привид з якихось причин не з’явиться, можна просто включити телевізор, ефект буде той же самий.) Під бій курантів цокаються еліксиром безсмертя, для конспірації розлитим в пляшки від Радянського шампанського.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини ТОП-3 незвичайні ідеї зустрічі Нового року