ТОП-6 правил ділового стилю PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

У світі бізнесу свої закони і солідна зовнішність – одна з важливих умов створення хорошої репутації. Ось ряд порад, здатних додати впевненості і навіть допомогти з просуванням по службі.
1. Одягнися! Головна складова ділового стилю – солідний костюм. Він повинен бути ідеально посаджений і доповнений відповідним взуттям та аксесуарами. Придбати ідеальний костюм часом не так просто, а от скориставшись послугою пошиття на замовлення, ти точно не прогадаєш.

2. Відповідні норми. Працюючи в компанії або тільки збираючись на співбесіду, вивчи стиль її співробітників. Скрізь свої нюанси і дотримуючись загальноприйнятих норм одягу, ти швидко опинишся в своїй тарілці.

3. Пам’ятай про перше враження. Це важливо як при зустрічі з діловими партнерами, так і при прийомі на роботу. Щоб не виглядати занадто зріло або по-хлоп’ячому безглуздо, вибирай нейтральний одяг за типом темних костюмів або однотонних речей стриманих відтінків.

4. Мінімум аксесуарів – важлива умова для будь-якої ділової зустрічі. Допускається наявність обручок, наручних годинників і дрібних аксесуарів за типом затискача для краватки або запонок.

5. Ретельно підбирай гаму. Крім класичних однотонних костюмів, можеш обзавестися моделями в тонку смужку. Ті ж вимоги і до сорочок: універсальними варіантами стануть моделі білого, темно-синього і чорного кольору, а також сорочки з мініатюрними клітинами, смужками або крапками.

6. Стеж за собою. Недоглянуту зовнішність не зможе компенсувати навіть найдорожчий костюм.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини ТОП-6 правил ділового стилю