Чи готові ви житти разом зі своєю дівчиною? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Природним проявом взаємних почуттів і великої любові абсолютно можна вважати бажання жити разом. Але перш ніж зважитися і запропонувати своїй дівчині спільне проживання, зваж всі за і проти.

Що для дівчини може означати спільне проживання?

Ви любите один одного і прийняли рішення жити разом. На перший погляд все дуже просто. Але потрібно розуміти, що дівчина може вкладати в це зовсім інший сенс, ніж ти.

«Дуже часто чоловіки і жінки по-різному бачать спільне проживання. І цілком можливо, що твоя обраниця наступне, що буде чекати від тебе – це пропозиція руки і серця », – пояснює сімейний психолог Карен Шерман.

Тому, обов’язково поговоріть зі своєю дівчиною і з’ясуйте, що кожен з вас очікує від спільного проживання. І якщо ти в майбутньому не уявляєш її дружиною і матір’ю твоїх дітей, то краще не приймати таких серйозних рішень, як з’їзд.

Фінансові питання

Для закоханої пари немає нічого не можливого, а вже тим більше побут і фінансові проблеми не можуть стати перепоною для їх щасливого сімейного життя. Як би не так!

«Спільне проживання неухильно призводить до того, що у вас буде спільний бюджет. І вам обов’язково потрібно обговорити фінансову сторону вашого життя », – дає пораду психотерапевт Тіна Тессін.
Перше що потрібно обумовити – це який у тебе дохід і який дохід у твоєї обраниці. Чи достатньо буде цього для того, щоб оплачувати комунальні послуги, купувати продукти і необхідні речі. І, якщо ти плануєш основну частину витрат брати на себе, то, швидше за все, ти захочеш щоб роботою по будинку займалася твоя дівчина. І тут ми плавно переходимо до наступного пункту …

Побутові обов’язки

Робота по будинку є частою причиною сімейних конфліктів. І найвірнішим рішенням буде розподіл обов’язків по будинку. Якщо вона займається приготуванням їжі, пранням, прасуванням та миттям посуду, то тобі хоча б варто пилососити ваше житло. Без такого розподілу – ніяк.
Також пам’ятай, що тобі зрідка теж треба з’являтися на кухні біля плити, адже вона ще не твоя законна дружина, і не зобов’язана постійно забезпечувати тебе борщем.

«Підійди з усією відповідальністю до цього питання, якщо твої наміри серйозні. Адже, швидше за все, твоя дівчина не зможе миритися з тим, що ти будеш постійно ухилятися від роботи по дому »- каже Тіна Тессін.

І перш ніж ти зважишся з головою кинутися у вир серйозних стосунків, варто переконатися, що ти насправді цього хочеш і готовий до цього.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Чи готові ви житти разом зі своєю дівчиною?