Андрія 13 грудня 2012: ворожіння на долю PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

13 грудня православні святкуватимуть День святого апостола Андрія Первозванного. Він був першим з апостолів, що послідував за Ісусом Христом, а пізніше привів у учні і свого брата – Петра.

Він ніс у маси Слово Боже в Криму, Причорномор’ї, Києві і інших містах древньої Русі. У народі Андрія Первозванного вважають покровителем рибалок і моряків. Кажуть, що завтра потрібно йти в лазню і як слід попаритися, щоб позбавитися на цілий рік від хвороб і нечисті.

Але особливо Дня Андрія радіють незаміжні дівчата – в цей день вони моляться святому про хорошому чоловіка, а в ніч з 12 на 13 грудня ворожать на наречених.

Молитва апостолу Андрію Первозванному про послання гідного нареченого

Первозванне апостолі, Бога і Спаса нашого Ісуса Христа Церкві послідовникові верховний, всехвальне Андрія, славимо і величаємо апостольським праці твоя, сладце поминаємо твоє благословенне до нас пришестя, ублажаем чесна страждання твоя, що за Христа зазнав єси, лобызаем священних мощі твоя, шануємо святу пам’ять твою та віруємо, як живий Господь, жива і душа твоя, і з Ним у віки пребываеши на Небесі, идеже і любиши ни тоюжде любов ’ ю, еюже полюбив єси нас, коли Духом Святим прозрів єси наше еже до Христа звернення, і не тільки любиши, але і молиши про нас Бога, дарма у Світлі Його вся потреби наша. Тако віруємо і тако цю віру нашу сповідуємо у храмі, які у твоє ймення, святий Андрія, преславно создася, идеже мощі святих твоя почивають; верующе ж, просимо і благаємо Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, та молитвами твоїми, яже повсякчас послухає і приймає, подасть нам вся необхідна до спасіння нас грішних; так якоже ти абие по голосу Господа, оставль мрежи своя, неухильно йому пішов єси, сице і кийждо від нас так не шукає своїх сил, але вже до творення ближняго і про небесне званні так думає. Майном ж тя предстателя і молитовника про нас, сподіваємося, яко молитва моя багато може перед Господем і Спасителем нашим Ісусом Христом, Емуже личить всяка слава, честь і поклоніння з Отцем і Святим Духом навіки віків. Амінь.

Ворожіння

Вважається, що якщо тобі два рази – сьогодні, і на Святки – примариться один і той самий чоловік, ворожіння збудеться. Для нього дівчині потрібна особлива підготовка. Щоб воно виявилося правильним, не можна їсти нічого м’ясного, тільки хліб і воду. Але найголовніша умова – щоб у цей день всі близькі родичі були ситі. До і після ворожіння треба мовчати, поки не настане ранок.

На дзеркалах
Передбачається, що тут мають гадати люди з міцними нервами. Беруться два дзеркала великих і бажано рівній величини, встановлюються один проти одного, висвітлюються двома свічками; найкраще тримати дзеркало проти высвеченного стінного дзеркала так, щоб з спрямованого дзеркала в стінній утворився довгий коридор, осяяний вогнями. Гадающая особа повинна видалити з кімнати кішок, собак, птахів і сторонніх осіб, крім однієї або двох дівчат. З їх боку не потрібно дивитися в дзеркало, не підходити до гадающей і не розмовляти. І ось наприкінці цього коридору і повинен з’явитися суджений; правда, дивитися іноді доводиться дуже довго, і можна побачити не тільки судженого, а і всяку нечисть, але гра коштує свічок!

Запрошення на вечерю

Дівчина накриває в порожній кімнаті стіл скатертиною, кладе ложку, ставить тарілку (ніж і вилку не можна) і говорить: “Суджений-ряджений, приходь до мене вечеряти”. Ознаки наближення судженого: завивання вітру, удари у вікна і двері. Потім з’являється суджений. Дівчина повинна сидіти на своєму місці, не відповідати на питання, помічати риси обличчя і одяг. Суджений сідає за стіл і починає розважати її бесідою. Дівчина повинна раптово стрепенутися і впритул запитати: “Як звати?”. Суджений називає ім’я і виймає що-небудь з кишені. У цю мить дівчина повинна сказати: “Цур, мене!” – і суджений зникне.

На сон

Кладуть під подушку гребінку, кажучи: “Суджений-ряджений, зачеши мені голову”. Суджений є уві сні і розчісує волосся. Беруть наперсток солі, наперсток води, змішують і їдять. Лягаючи спати, дівчина каже: “Хто мій наречений, хто мій ряджений, той пити мені дасть”. Суджений є уві сні і подає пити. Кладуть під подушку чотирьох карткових королів і кажуть: “Хто мій наречений, хто мій ряджений, приснись уві сні”. Суджений сниться уві сні у вигляді якого-небудь короля.

На бубнового короля

У ніч покладіть під подушку карту бубнового короля і загадайте конкретної людини. На ранок ви дізнаєтеся, що він думає про вас.

На ім’я

Дівчата збираються і виходять на вулицю. Тут кожна запитує про імені першого зустрівся чоловіка – його ім’я і буде ім’я судженого.

Напишіть на папері імена, які вас цікавлять людей, покладіть листочки колом. У середину кола опустіть голку з ниткою. Тримайте голку за нитку так, щоб вона вільно стояла на столі. У бік якого імені гойднеться голка і зупиниться – це ваша доля.

На воді

В місячну ніч ходять на річку і дивляться в ополонку: та, якою заміж вийде, судженого побачить; якої в дівках сидіти – тільки чує стукіт з води.

У церкві

У старовину дівчата ходили вночі до церкви підслуховувати. Вночі, звичайно ж, не буває служби. Але кажуть, що деякі красуні чули вінчальне спів, то похоронний плач. Залежно від почутого дівчина робила висновок: чи вийде вона заміж або сильно захворіє.

На кільці

По підлозі грають по черзі катають кільце. Якщо воно покотиться до дверей, дівчина незабаром вийде заміж. А хлопцю це – до далекій дорозі.

На кавовій гущі

Випивши кави, накрийте чашечку блюдцем і три рази перехиліть її вгору-вниз. Гуща розповзеться по дну, утворюючи хитромудрі фігури. За ним і треба ворожити.

Контур собаки символізує дружбу.
Ліс – багатство.
Сходи – досягнення бажаної мети.
Хрест – терпіння.
Вінок – слава.
Млин – брехня.
Утес – сум, туга, самотність.
Тінь людини – приємне побачення.
Тінь будинку – символ достатку.
Рілля – добрий знак родючість, сходи, успіх.
Луг, поле що пасуться з тваринами – виконання бажань.
Церква, дзвіниця – повернення додому.
Олень – швидка дорога.
Ворота – приїзд гостей.
Гора – важкий життєвий шлях.

На чайної гущі

Щоб правильно прочитати знак, який складеться з чаїнок, краще користуватися чашкою простої форми. Рідина повинна тільки прикривати дно. Візьміть чашку в ліву руку і разболтайте чай – зробіть три різких повороту чашкою за годинниковою стрілкою. Переверніть чашку і, тримаючи її ручкою до себе, відхиліть так, щоб зручно було заглянути всередину. Подумки розділіть обсяг чашки навпіл. Все, що ближче до ручки, має відношення безпосередньо до вас, решта – до сторонніх, але знайомим вам людям. Чайна гуща у стінок чашки передбачить найближче майбутнє, на дні – віддалене.

Пляшка – загроза здоров’ю.
Гори – перешкоди на життєвому шляху.
Дерево – порятунок від хвороб, виконання бажань.
Ключ – до здоров’я, благополуччя, багатства, щастя в любові.
Дорога – дві колії або дві рейки – до близьким змін, якщо лінії звивисті – складний шлях.
Поворот пов’язаний з різкими змінами в житті.
Одна велика зірка в центрі чашки – попередження пора змінювати характер діяльності, інакше чекають неприємності.
Контури літака – до несподіваного подорожі.
Хрест – неприємності, страждання, неспокій, хвороби.
Труну – сумні новини, втрати, жалю.
Коло – щаслива подія, шлюб.
Два кола – розчарування.
Руїни – розбиті надії.
М’яч – злети і падіння.
Сходи – зліт у службових та особистих справах.
Серце – символ кохання.
Серце на дні чашки – хвороба, серцевий напад у близької людини.
Стріла – погані новини. Якщо вона летить від вас – самі можете стати вісником біди для оточуючих.

На воску

Коли свічка розгориться, її нахиляють над мискою з водою і дають воску стекти. Зробити це можна кілька разів, щоб у воді застигло достатню кількість воскових крапель. Отримані хитромудрі фігури і підкажуть майбутнє – їх виймають з води і тлумачать. Якщо крім кількох великих фігур утворилося багато маленьких круглих фігур – це до грошей. А про великих фігурах судять за асоціаціям, викликаних ними. Для тих, хто не сподівається на свою уяву або боїться помилитися, – підказка.

Віяло – труднощі на службі, непорозуміння в колективі, реорганізація або ліквідація підприємства.
Виноград – любов, дружба, удача, достаток.
Гриб – життєва сила, завзятість, довголіття.
Дракон – “високий політ”, здійснення надій, завершення праці або народження дитини.
Дзвін – вести; симетричний дзвін – хороші вести, кривий або щербатий – погані; кілька дзвонів – тривога.
Лист дерева – заздрість, інтриги з боку оточуючих.
Мавпа – помилковий друг, удавання, ситуація двозначна.
Штани – розвилка шляху, перехрестя.
Яблуко – символ життя, мудрості, здоров’я. Чим більше схожа фігура на даний яблуко, тим краще її значення.
Яблуко криве, безформне може означати спокуса, якому краще не піддаватися.
Яйце – стародавній символ прихованого, невиявленого. Може означати страхи, побоювання, але може символізувати і просто початок чогось нового.

На спаленому папері

Її палять в темній кімнаті при свічці. Потрібно дивитися на тінь, яка утворюється на стіні при спалюванні. Відображення особливість обіцяє великі неприємності або спокуса, яке не призведе ні до чого хорошого. Якщо ви побачили кота – можливий флірт і романтичне захоплення. Чекайте в житті великих змін, якщо на стіні з’явилася тінь, що нагадує птицю.

На попелі

Спалити на тарілці зіпсований аркуш паперу. Запалити свічку й тіні, утвореної попелом, визначити свою долю. Якщо з’являться обриси замку, будівлі – до вінчання.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Андрія 13 грудня 2012: ворожіння на долю