Як дізнатися що дівчина тобі зраджує? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Представляємо тобі 6 ознак жіночої невірності, які необхідно завжди тримати в голові, щоб на ній не виросли гіллясті роги.

1. Найперша ознака, яка повинна кинутися тобі в очі – це різке обмеження доступу в її особистий простір. Якщо раніше ти мав вільний доступ до її комп’ютеру, міг заходити в її акаунти в соціальних мережах, читати смски на її мобільному телефоні і дивитися журнал дзвінків, то зараз, коли зрада дуже близько або вже відбулася, ти позбудешся доступу в особистий простір. А дівчина ще примудриться влаштувати істерику, якщо помітить, що ти сам поліз.

2. Сама неприємна ознака зради – це охолодження в сексі. Саме він безпосередньо свідчить про те, що дівчина тобі зраджує. Вона намагається раніше лягти спати або раніше тебе встати, щоб уникнути інтиму.

3. Якщо ти став помічати, що твоя обраниця якось різко стала реагувати на ті твої недоліки, які раніше не викликали у неї роздратування, то варто уважніше поставитися до таких перепадів настрою. Це може бути явною ознакою зради.

4. Ти все частіше не можеш до неї додзвонитися, а як виправдання чуєш від неї, що вона була на важливій нараді і не могла говорити, чи не чула твого дзвінка, або у неї зовсім розрядився телефон. А в цей час вона тобі десь зраджувала.
5. Її з головою раптом накрила понаднормова робота. Вона стала довше затримуватися на роботі, її раптом стали відправляти у відрядження. Щоб розвіяти свої сумніви, зайди до неї на роботу, так невзначай, мовляв, проходив повз. За її реакцією ти відразу зрозумієш, що до чого.

6. Вона перестала цікавитися твоїми справами, проблемами, їй стають байдужі твої запізнення додому. Її тепле ставлення до тебе перетворилося на пофігізм, з лиця зникла зацікавленість у розмові з тобою і посмішка. Це була остання ознака зради.

Звичайно, завжди є ймовірність того, що холод у ваших відносинах, будь то ліжко або розмова на кухні, з’явився і з інших причин, що не відносяться до зради. У цій ситуації все прояснити допоможе відверта розмова. І якщо ви раніше були одним цілим, то тобі буде не важко викрити зрадницю.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як дізнатися що дівчина тобі зраджує?