Як правильно наносити парфуми? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Щоб обраний тобою парфум «звучав» довше і закрутив голову дівчині, наноси його у «стратегічно» правильні місця
Волосся. Аромат буде поширюватися при кожному русі голови і подиху вітру. Головне – наносити його правильно. Не збризкуй духами голову, а просто розпороши парфум в повітрі і зайди в ароматну хмару. А краще використовуй парфумований спрей для волосся, щоб запах був м’якшим. Такий продукт можеш знайти в парфумованих лінійках багатьох ароматів.

Шия. Найвідоміша точка для нанесення парфумів – там, де прощупується пульс. Якщо на флакончику з духами є розпилювач, просто скропи шию парфумами. Якщо ж його на пляшечці немає, можеш просто нанести аромат пальцем.

Груди. Якщо дівчині подобається спати на твоїх грудях, спробуй розпорошити аромат саме на цю область. Наноси парфуми з відстані 20-25 см, і ні в якому разі не душись прямо перед сном – у коханої може з’явитися алергія.

Зап’ястя. Ще одна пульсуюча точка, на яку прийнято наносити духи. До речі, на зап’ястя краще розпилювати аромати-афродізіаки (наприклад, парфуми з нотами мускусу або амбри). Коли будеш цілувати дівчину, візьми руками її обличчя, щоб вона краще чула твій запах. Результат не змусить себе чекати!


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як правильно наносити парфуми?