Як подружити дівчину з футболом? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Ми знаємо мало дівчат, які захоплюються футболом. Швидше за все і твоя дама серця не шанує цю велику гру. Але, повір, подружити її з футболом можна. Головне, грати на її полі.
Дівчата – емоційні створіння, тому покажи їй яскраві фотографії уболівальників, захоплюючі моменти гри. Нехай вона побачить як люди з усіх континентів хворіють, сміються, плачуть і обіймаються від радості.

Перейди на особистості. Не так важливо, щоб вона полюбила сам футбол. Важливо, щоб вона полюбила тих, хто в нього грає. Ти он теж нічого не розумієш в танцях, але визнаєш, що кліп Thriller Майкла Джексона – це круто. Розкажи їй про Кріштіану Роналду, Франческо Тотті, Фернандо Морієнтеса, а краще покажи фотки їх оголених торсів. Вона відразу запам’ятає як кого звати і захоче подивитися як ці хлопці зривають з себе майку після вдалого пасу або забитого м’яча.

Зроби з футболу серіал. Розкажи їй футбольні плітки: хто кого підставив, хто «продався», а хто недавно отримав травму. Чим заплутаніше будуть історії, тим краще. Жінки люблять співпереживати. Надай їй таку можливість.

Покажи їй Барселону. Весь футбольний світ визнає – Барса грає в найкращий футбол в історії. Це вже не гра, це – мистецтво, одночасно прекрасне і невимушене. Пояснюй найпростіші нюанси під час перегляду – нехай розуміє, що все трохи складніше, ніж здається. Цікався її думкою про гру, навіть якщо воно тобі нецікаво.

Заведи її на стадіон. Вибери цікавий матч і відмінні місця. Нехай вона побачить вогні стадіону, повні трибуни, поскаче в хвилі, покричить «за наших». Пристрасно цілуй її після кожного гола. Після матчу заведи її в ресторан. На підсвідомому рівні у неї закріпиться приємний асоціативний ряд. Тобі тільки цього й треба! В майбутньому у неї язик не повернеться назвати футбол безглуздою витівкою.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як подружити дівчину з футболом?