Як правильно користуватися косметикою? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Косметикою користуватися не соромно, головне робити це з розумом.
Крем для обличчя

Не варто застосовувати крем за принципом «скільки намазав, стільки й вбралося». Шкіра вбирає в себе тільки ту кількість речовин, що їй необхідно. Все зайве осяде на поверхні жирною плівкою. Тому для шкіри обличчя достатньо лише краплі крему розміром з горошину.

Шампунь

Щоб очистити волосся від бруду і жиру тобі достатньо всього однієї чайної ложки засобу. Якщо ти використовуєш спеціальний лікувальний шампунь, нанеси на голову 2-3 чайних ложки. Якщо хочеш, щоб усі корисні речовини встигли всмоктатися, залиш шампунь на волоссі на 1-2 хвилини.

Бальзам для волосся

Допомагає нейтралізувати лужне середовище, яке створив шампунь, він закриває лусочки волосся і робить шевелюру більш м’якою і податливою до розчісування. Але це не означає, що чим більше ти нанесеш, тим м’якше стане твоє волосся. Та й час витримки бальзаму на волоссі не варто збільшувати за власним бажанням.  Краще наносити на волосся 1-1,5 чайних ложки бальзаму.

Зубна паста

У рекламі її наносять на всю поверхню щітки. У реальності її потрібно набагато менше. Крапля пасти розміром з гарбузовим насінням легко зніме весь наліт із зубів.

Парфум

Вияви турботу про оточуючих тебе людях, не виливай на себе весь флакон духів. Щоб приємно пахнути, достатньо лише скропити парфум на шию і зап’ястя (після чого притиснути його до зап’ястя іншої руки). Не плутай духи з одеколоном, інакше твій надто нав’язливий запах почує вся округа.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як правильно користуватися косметикою?