Новий рік в Доломітових Альпах PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Селла Ронда – це приголомшливий окружний маршрут, який охоплює відразу чотири курорти Доломітових Альп: Валь-ді-Фасса, Валь-Гардена, Альта-Бадіа і Арабба. Унікальність маршруту в тому, що за день можна побувати на кількох курортних зонах, і до вечора повернутися на старт! Досвідчений лижник може зробити цей маршрут менш ніж за три години, але ж можна і не поспішати – погрітися гарячим шоколадом в кафе і помилуватися захоплюючими пейзажами.

Що ми побачимо

Селла Ронда

Селла Ронда (Sella Ronda) означає огинаюче коло. Гірський масив Sella розташований в італійських Доломітових Альпах, це сама справжня гірськолижна карусель, унікальна в своєму роді, з безліччю підйомників (більше 250) і спусків (більше 400) об’єднаних між собою у величезну, єдину мережу яка складається з чотирьох долин: Валь Ді Фасса , Валь Гардена, Альта Бадія, Арабба. За рівнем складності, траси підходять для лижників середнього рівня.

Вершина Мармолада

Мармолада – гора з сяючим льодовиком. Ще її називають «королевою», абсолютно незалежною від Доломітів.
Масив Мармолада виглядає вражаюче компактним, гладким і багатим на скам’янілості. Масив розділений на два блоки виделкою Мармолади. На сході ланцюгом Вернел з найвищою вершиною Гран Вернел (3210 м). Тих, хто ризикне забратися на покриту вічними снігами вершину Мармолада (3342 м), чекають воістину незабутні пригоди. Катання тут відбувається на захмарних висотах, на потужному льодовику, що спускається майже до Пассо Федайя (2056 м). При цьому широка сідловина вершини майже завжди запорошена свіжим м’яким снігом, який дозволяє досвідченим лижникам отримувати максимум задоволення від катання.

Долина Валь ді Фасса

Валь ді Фасса лежить в самому центрі Доломітових Альп, в 300 км. від Мілана. Долина Фасса, що простягнулася на 20 кілометрів, славиться по всій Європі своїми дивовижними видами. Кажуть, що долина Фасса колись була домівкою добрих духів – сельванів. У долині досі живуть нащадки корінного місцевого населення ладинів. Тут зберігається особлива мова, звичаї і традиції.
Валь ді Фасса входить в систему Dolomiti Superski. Найпопулярніші, веселі і галасливі містечка в Валь ді Фасса – Канаце і Кампітелло.
Курорт ідеально підходить для любителів різноманітного катання, частої зміни трас і лижних районів. Підходить для родин і компаній з різним рівнем катання.

Канацеї

Частина долини Фасса, де розташовані городки Канацеї і Кампітелло, по праву, вважається найпрестижнішою зоною катання. Саме тут проходить знаменита «кругосвітка» Селла-Ронда.В архітектурі міста переважає тірольський стиль, що створює святковий настрій. Символом курорту став величний гірський масив Селла, що підноситься над долиною. Пассо порди – головна вершина Канацеї, біля підніжжя якої розташований курорт і на схилах якої обладнана велика частина його трас. Загальна протяжність гірськолижних трас – близько 150 кілометрів плюс 50 кілометрів бігової лижні. Велика частина трас курорту обладнана системами штучного засніження.

Моена

Моена (1184 м. над рівнем моря) – це найбільше місто в Валь ді Фасса, також відоме як «Фея Доломітів». Тут безліч невеликих жвавих ринків, магазинів і сувенірних крамниць, ресторанів і барів. Увечері місто потопає у вогнях ілюмінації.

Тренто

Тренто – маленьке місто з великими традиціями. Місто Тренто знаходиться всього в двох годинах їзди від італо-австрійського кордону, що певним чином відобразилося на культурі і способах життя місцевих жителів. Місто прекрасне: будинки покриті фресками, на кожному кроці то особняк епохи ренесансу, то готична церква. У Тренто щорічно проходить кінофестивалі, сільськогосподарські ярмарки, музичні та історичні фестивалі, а численні магазини порадують любителів шопінгу сезонними розпродажами.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Новий рік в Доломітових Альпах