Новий рік в Мадонна ді Кампільо PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Гірськолижний відпочинок в Італії – це можливість навчання в спеціальних гірськолижних школах або за індивідуальною програмою з тренером, прокат будь-якого обладнання для зимового відпочинку, аж до снігоходів, і, звичайно, прекрасні сніжні траси будь-якого рівня складності!

Що ми побачимо

Пінцоло

Містечко в провінції Тренто, знаходиться в долині Рендена (Val Rendena) в центрі природного парку Адамелло-Брента між гірськими групами Адамелло, Презанелла і Брента. Для новачків тут є мальовничі траси з невеликим рівнем складності, а для досвідчених лижників в Пінцоло підготовлений особливий маршрут з перепадом висоти в 300 метрів. На стартовому майданчику Пра пародонту розташовано десять підйомників і двадцять шість кілометрів трас різного рівня складності, гірськолижні школи, ресторанчики і навіть дитячий садок для малюків від чотирьох років. Між Пінцоло і Мадонна ді Кампільо щодня курсує лижний автобус.

Мадонна ді Кампільо

У долині Валь Рендена, яка знаходиться в самому центрі знаменитого італійського заповідника Адамелло-Брента, розташувався гірськолижний курорт Мадонна ді Кампільо. Мальовничі ландшафти, оточені альпійськими Доломітами-Брента і схилами Презанелло і Адамелло, нікого не залишають байдужими.

Природний парк Адамелло-Брента

Природний парк «Адамелло-Брента», заснований в 1967 році, займає 620 гектарів, розташувався в 4 долинах Валь ді Соле, Джудікаріе, Валь Рендена і Валь ді Нон. Обидва гірських хребта Адамелло і Брента, мають багато гірських озер, струмків, водоспадів та льодовиків, що пропонують як новачкам, так і професіоналам, нескінченне число походів і підйомів у гори. Це єдиний альпійський район, де ще мешкають бурі ведмеді. Парк має нескінченне різноманіття різних тварин і рослин, а також легендарні кам’яні башточки Доломітових Альп, що є унікальним і відомим об’єктом у всьому світі. Більш того, в 2009 році вони були офіційно включені до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Зустріч команд Ferrari F1 і Ducati MotoGp

Wrooom 2013 з 13.01.2013 по 20.01.2013 (Мадонна Ді Кампільо). Довгоочікувана подія світу моторів в Мадонна ді Кампільо змусить прискорено битися серця мільйонів шанувальників: зустріч команд Ferrari F1 і Ducati MotoGp.

Зимовий марафон старовинних автомобілів

З 24.01.2013 по 27.01.2013. У ці січневі дні вантажні автомобілі пройдуть 500 км по покритим снігом і льодом дорогах, долаючи всі основні перевали Доломітових Альп. Мадонна-ді-Кампільо – початковий і кінцевий пункт маршруту. На старт допускаються автомобілі випуску до 1968 року, хоча на них в цілях безпеки може бути вдосконалені гальмівна система і фари. Під час марафону автомобілі-ветерани будуть долати круті підйоми, сніг і лід, холодні температури, великі висоти і інші перешкоди.

«Габсбурзький карнавал» в лютому

Цей гірськолижний курорт завжди був популярним місцем відпочинку королівського двору Габсбургів. Сюди приїжджали Імператор Франц Йосиф I, Єлизавета Баварська та інші титуловані особи і представники європейської аристократії. І донині в Мадонні ді Кампільо оживляють ті часи: по вулиці Strada dell’Imperatore (іт. «Королівська Дорога») роз’їжджають старовинні екіпажі, гусари катають своїх дам в каретах, запряжених трійками коней, усюди чути звуки віденського вальсу, а завершується все Великим Імператорським Балом, на який запрошені абсолютно всі!


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Новий рік в Мадонна ді Кампільо