Ані Лорак, пісні, біографія, дивитися кліпи, фото, відео PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Ані Лорак - популярна естрадна співачка з України, повне ім’я Кароліна Мирославівна Куєк, народилася на Україні, Чернівецька область, місто Кіцмань 27 вересня 1978 року. Батьки Ані Лорак розлучилися, коли дівчинка ще не народилася і в ранньому віці мама була змушена віддати її в дитячий будинок інтернат, де вона жила і вчилася до сьомого класу. Бажання співати і виступати на сцені у Ані Лорак виникло ще в ранньому дитинстві. Ще навчаючись у школі вона брала участь у різних конкурсах і першим успіхом було виступ на дитячому конкурсі пісні «Первоцвіт» в 13 років, де Ані Лорак займає перше місце. Під час проведення конкурсу, Кароліна знайомиться з Юрієм Фальосою, який і став її першим продюсером.

У березні 1995 року Ані Лорак бере участь у телевізійній програмі «Ранкова зірка», але трапилося непередбачене, на програмі вже була заявлена дівчинка з Росії з ім’ям Кароліна і тоді доводиться проявити кмітливість при виборі нового псевдоніма, як ми вже розуміємо, Ані Лорак це зворотне прочитання імені Кароліна. Виступи в програмі пройшли досить успішно, і Ані Лорак отримала першу широку популярність. У вересні цього ж року був записаний її перший сольний альбом, який випускається в 1996 році під назвою «Хочу літати».

Влітку 1997 року Ані Лорак бере участь у Таврійських іграх де вона презентує свій відеокліп «Я повернуся», який служить анонсом швидкого виходу нової платівки, і вже на початку 1998 року виходить другий альбом під тією ж назвою «Я повернуся». Далі почалися гастрольні тури по різним країнам Франції, Угорщини, Німеччини, США і звичайно ж гастролі по Україні. У 1999 році Ані Лорак стає наймолодшою артисткою, удостоєний високого звання заслужена артистка України.

Дискографія Ані Лорак постійно оновлюється і виходять у світ нові цікаві альбоми, які користуються заслуженою популярністю і любов’ю слухачів. У 2000 році записаний «www anilorak.com.», 2001 «Там, де ти є», 2003 «REMIX Мрій про мене», 2004 «Ані Лорак», 2005 «Smile», 2006 «Розкажи», 2007 «15», 2008 «Shady Lady», 2009 «Сонце», 2010 «The Best», 2011 «Вибране». Погодьтеся, досить багатий послужний список. У 2008 році Ані Лорак представляє Україну на конкурсі пісні «Євробачення 2008» і займає там друге місце з піснею “Шейді Леді(Shady Lady)”, одним з авторів якої є Філіп Кіркоров.

Особисте життя Ані Лорак була до певного моменту досить стабільною. Вона жила в цивільному шлюбі зі своїм продюсером Юрієм Фальосою практично 10 років з 1996 по 2006 рік. Але в 2003 році, відпочиваючи на турецькому курорті Анталія, познайомилася з Муратом Налчаджиоглу, який приїхав через рік до Ані Лорак на Україну, а вже в 2006 році зробив їй пропозицію руки і серця. Весілля відбулося лише в серпні 2009 року в Києві, після чого молодята широко відсвяткували своє одруження в Туреччині. Мурат Налчаджиоглу людина досить забезпечений, він є одним з власників турецького туроператора «Turtess Travel». І в червні 2011 року у Ані Лорак народилася дочка, яку назвали Софія Муратовна Налчаждиоглу.

Відео
Перший кліп – “Боже мій”. Пісні, відео:

Кліп Ані Лорак – “Shady lady”. Пісні, відео:

Кліп Ані Лорак – “Сонце”. Відео, пісні:

Один з недавніх кліпів Ані Лорак – “Обійми мене”. Пісні, відео:

Кліп “Спроси”. Відео, пісні:


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Ані Лорак, пісні, біографія, дивитися кліпи, фото, відео