День Збройних Сил України PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

6 грудня День Збройних Сил України

День Збройних Сил України був установлений постановою Верховної Ради України у 1993 році. Це свято відзначається щорічно 6 грудня – в день ухвалення в 1991 році закону України «Про Збройні Сили України».

Президент України традиційно виступає з вітальним словом з нагоди святкування:

Вітаю вас з Днем Збройних сил України – всенародним святом захисників рідної землі, які стоять на сторожі державного суверенітету, територіальній цілісності і недоторканності нашої країни.

Народжена в пам’ятному 1991 році, українська армія пройшла історичним маршем складний шлях становлення. Зараз йде процес реформування Збройних сил, які повинні відповідати інтеграційним прагненням держави і вимогам сучасного демократичного суспільства.

Наші військові виконують бойові завдання з охорони миру і спокою в різних куточках світу, демонструючи високий професіоналізм і піднімаючи міжнародний авторитет України.

Миротворча місія є однією з визначальних рис нашої ролі на світовій арені, важливою рисою нашої військової політики. Український прапор у гарячих точках планети став символом миролюбності, стабільності і відповідальності.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини День Збройних Сил України