Новий рік в Норвегії PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Круїз по Норвегії від Бергена до Кіркенеса: сувора краса затишних бухт, заполярні міста, крижаний готель і сафарі на королівського краба в Баренцевому морі. Нашою здобиччю буде найбільший представник морських ракоподібних – королівський краб, вага якого досягає 15 кг. Ми побачимо Полярний музей, Арктичний собор і проведемо ніч у палаці Снігової королеви, де все зроблено з криги.

Що ми побачимо

Тромсе

Тромсе – жваве місто за Північним полярним колом, серед прекрасних фіордів і гір. Тут знаходиться самий північний в світі університет, пивоварний завод і кафедральний собор.

Полярне коло

Полярне коло – паралель в Північному та Південному півкулях. У Північній півкулі в день зимового сонцестояння (21-22 грудня) на північ від полярних кіл Сонце не сходить, а в день літнього сонцестояння (21-22 червня) не заходить.
Кількість діб, протягом яких Сонце не опускається під горизонт або не піднімається над ним, зростає в міру наближення до полюса, де день і ніч тривають по півроку (полярний день і полярна ніч).

Острови Лофотен

Лофотенських архіпелаг вважається одним з найстаріших на Землі скельних утворень, вік якого обчислюється 3 мільярдами років. Сучасний вигляд островів сформувався після закінчення останнього льодовикового періоду – приблизно 10 000 років тому. Лофотенских островів розташовані за Полярним колом, на північ полюса холоду Оймякон, однак через теплу течію Гольфстрім температура найхолоднішим січнем опускається до – 1 ° C, а самим теплим літом піднімається до +12 ° C.

Полярний музей і арктичний собор в м. Тромсе

Полярний музей знаходиться на березі фіорду в Тромсе.
Музей заснували 18 червня 1978 рівно через 50 років після того, як зник літак Руаля Амундсена, легендарного полярного дослідника.
У музеї можна побачити цікаві експонати, наприклад, щоденник знаменитого Фрітьофа Нансена (полярного дослідника), в якому описані всі подробиці про його мандри по просторах Північного полюса. Щотижня співробітники перевертають по однієї сторінці цього щоденника.
Арктичний собор є символом культурної спадщини Норвегії. Вітражі собору – одні з найбільших в Європі, а величезний дах зроблений у вигляді саамського житла «Лаво». Поруч з Арктичним собором розташовується канатна дорога, яка веде на майданчик, з якого відкривається огляд на весь Тромсе.

Дивовижні норвезькі фіорди

Норвегію називають країною тролів і чудових фіордів. Фіорди – це затоки які врізаються в сушу на багато кілометрів , оточені неприступними горами. Ці затоки утворилися 25 мільйонів років тому, коли льодовики поступово танули і відступали в море, повільно прорізаючи основний материковий простір. Фіорди воістину є душею Норвегії, вони представляють неозорий простір для досліджень і дарують найширші можливості для різноманітного відпочинку.
Кожен фіорд має свої особливості і визначні пам’ятки.

Киркенес

Киркенес був заснований поселенцями з центральної і північної Норвегії в 1863 році. Назва міста походить від головної будівлі початкового поселення – церкви. Киркенес занурюється в полярну ніч з 27 листопада до 16 січня. Сонце не встає з-за обрію, а світловий день триває всього пару годин, зате в червні сонце не заходить за горизонт взагалі.
Це дуже маленьке і вельми компактне місто розташоване «зверху вниз», спускаючись до берега Варангер-фіорду. Вражає те, що в Кіркенесі, можна зустріти назви вулиць як на норвезькі, так і на російські мові.

Сафарі на королівського краба

Ми побачимо, як ловлять найбільшого і свіжого Королівського краба в світі. Ці дивовижні ракоподібні можуть досягати 2 метрів і важити до 15 кілограм. Вони будуть приготовані до нашого повернення на берег для обіду в кінці прекрасною екскурсії.

Ніч в Сніжному готелі і Парк Оленів

Вас чекає подорож у незвичайний сніжний готель, який розташований в Парку Оленів (Gabba Reindeer). У цьому готелі все зроблено зі снігу та льоду. Температура в номерах цього незвичайного готелю варіюється від -4 до -7 градусів С, тому без теплих спальних мішків і оленячих шкур тут не обійтися. Якщо серед нас виявляться любителі більш теплих вражень, то ніч в сніжному готелі можна замінити на готель Solliaa Gjestegaard, який стоїть на березі чудового озера Нейтіярві


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Новий рік в Норвегії