У чому зустрічати Рік Змії 2013 PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

З наближенням новорічних свят прекрасна половина людства все частіше буде замислюватися над вибором вбрання для новорічної ночі. Що одягти, яку зачіску і макіяж віддати перевагу, які підібрати аксесуари, щоб не тільки підкреслити достоїнства зовнішності, але і створити неповторний образ?

Черговий 2013 рік пройде під знаком Змії, точніше – як стверджують астрологи – Чорно-Синьої Водяний Змії. І зустрічати його рекомендується в оточенні близьких людей і сім’ї, відкинувши геть похмурі думки і турботи, як змія скидає стару шкіру.

Вдалий вибір святкового вбрання не лише подарує гарний настрій у новорічну ніч, але і, можливо, стане початком тих самих позитивних змін, яких нам усім не вистачає в житті.
.
6 порад – що надіти для зустрічі року, в чому зустрічати Рік Змії:

У чому зустрічати Рік Змії 2013. Порада 1:

Новорічне вбрання в Рік Змії: плаття, спідниці, штани?

Зовсім не обов’язково, щоб у якості святкового вбрання було обрано саме сукня. Це може бути блузка з спідницею, туніка з легінсами або строгий костюм.

У чому зустрічати Рік Змії 2013. Порада 2:

Колірна гамма суконь і костюмів для зустрічі Року Змії

Рік Змії рекомендується зустрічати у вбраннях синього, чорного, сірого, зеленого кольорів. Важливо, щоб це були густі, насичені відтінки.

У чому зустрічати Рік Змії 2013. Порада 3:

Вибір тканини для новорічного “зміїного” шати

Просто зосередьтеся і уявіть собі справжню змію – гнучку, граціозну, невловиму, з приголомшливою пластикою. Її дуже важко зловити, ще важче утримати.

У чому зустрічати Рік Змії 2013. Порада 4:

Шкіра – вибір номер один для новорічної ночі 2013

Безумовно, святкове вбрання із натуральної або штучної шкіри (особливо, з так званої “мокрою шкіри”) буде максимально відповідати образу Водяний Змії…

У чому зустрічати Рік Змії 2013. Порада 5:

Аксесуари до новорічного поряд 2013

У будь-якому вбранні без них не обійтися, а вже в новорічну ніч – тим більше. Доречними будуть шарфи, накидки, палантини з блискучих, струменистих тканин або, навпаки, шарудливих, як змії, повзучої по піску.

У чому зустрічати Рік Змії 2013. Порада 6:

Новорічні рекомендації чоловікам: як гідно увійти в Рік Змії

Яка роль відводиться представникам сильної статі в новорічну ніч? Вони повинні складати гідний фон, на якому будуть сяяти чарівні Змійки у своїх оригінальних вбраннях..


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини У чому зустрічати Рік Змії 2013