Перший поцілунок. Як не спортити перше враження? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Ваш перший поцілунок – це, в якомусь сенсі, навіть важливіше, ніж перший секс. Адже поганий поцілунок автоматично зменшує твої шанси на подальші відносини.

Повір, дівчата – профі в проведенні паралелей між сексом та іншими твоїми діями, такими як техніка поцілунку, вміння танцювати або навіть стиль водіння автомобіля.

Тому ти повинен чітко розуміти яка відповідальність лежить на цьому, здавалося б, простому русі лицьовими м’язами.

Згідно Вікіпедії, «поцілунок – це дотик людини губами до чого-небудь з метою вираження емоцій, а при статевих стосунках – для збудження себе і свого партнера». Вельми сухий опис як для поцілунку, який повинен бути, по-перше, чуттєвим, а  нас цікавлять перспективні і досить пристрасні.

Твоє завдання, щоб поцілунок не був таким же сухим, як його згаданий опис. Твоя мета – зворушити партнерку, або як мінімум пробудити бажання цілуватися з тобою ще, ще і ще.

Є багато різновидів і технік поцілунків. Глобально їх можна розділити на ніжні і пристрасні поцілунки. За винятком деяких ситуацій.

Якщо це ваш перший поцілунок і в її намірах ти не до кінця впевнений, спробуй таку гру: торкнися її губ, поцілуй верхню губу, потім ніжно обхвати губами нижню, замри на секунду і відійди назад (не в інший кінець кімнати), трошки призупинись в своєму поцілунку, щоб побачити реакцію дівчини.

Якщо вона інстинктивно наблизилася до тебе, притиснулася своїм тілом – у тебе 100% зелене світло і, не гаючи часу, продовжуй поцілунок, потроху підключаючи важку артилерію у вигляді язика.

Але не забувай, що це ваші перші поцілунки, і ніжність тут багато чого коштує. При цьому впевненість і помірний напір – ніхто не відміняв.

З язиком не перестарайся, як показують різні опитування серед жінок, багато все-таки люблять, щоб в поцілунку переважали саме рухи губами. Тобто, якщо можна скласти якусь пропорцію, то рухам язика віддай 1/3 часу всього поцілунку.

На першому побаченні взагалі можна обмежитися лише ніжними легкими поцілунками в губи. Але з іншого боку ти ж розумієш, що все індивідуально. І це саме та сфера, де індивідуальність своєї партнерки ти будеш дізнаватися шляхом прекрасних і насичених практичних занять.

Будь чуттєвим, але впевненим. Не сумнівайся, наступна ваша зустріч не змусить себе довго чекати.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Перший поцілунок. Як не спортити перше враження?