Новий рік в Венеції! Автобусна подорож PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Венеція в саму чарівну ніч в році – Новорічну! Нічна Венеція наповнена магією, в її повітрі багато невисловлених слів і почуттів. Вона підкорює вузькими вуличками, каналами і карнавальними масками новорічної ночі …

Що ми побачимо

Львів

Львів, західна столиця України, втілила в собі православний передзвін дзвонів, дух польської шляхти і австрійських завойовників, архітектурні букети європейського зодчества і слов’янську вільну культуру. Тут по-особливому біжить час. У Львова є своя, особлива, чарівна аура. Проведіть у Львові один з останніх днів року, що минає, далеко від суєти і турбот, згадайте, чим цей рік був для вас хороший, чому ви навчилися, проходячи через випробування, вдихніть на повні груди аромат львівської кави і побажайте собі і своїм близьким щасливого Нового Року!

Любляна

Любляна – дивовижне містечко з дуже багатою історією. У Любляні гармонійно поєднуються як старина, так і сучасні споруди і звичаї. Європейська розкіш містечка тісно переплітається з тендітною і розкішною історією стародавності: замки, вузькі вулички, романтика часу і душі – це все Любляна.
Блед

Блед – місто на півночі Словенії. Основна визначна пам’ятка – однойменне пейзажне озеро з островом і замком.

Верона

Верона взимку – це сонце, музика, вишукана кухня, неймовірної краси вулиці і площі. Головна визначна пам’ятка Верони – давньоримський Амфітеатр, який був споруджений в 1 столітті н.е. Але мільйони людей щорічно відвідують Верону для того, щоб написати листа Джульєтті, намалювати сердечко на стіні її будинку і відвідати місце останнього пристановища нещасних закоханих. Легендарне місто прекрасне своїми вуличками, дивовижними вуличними кав’ярнями і, звичайно ж, типовою італійською атмосферою радісного свята.
Венеція

Задовго до Нового року Венеція вбирається в мільйони мерехтливих вогнів. У повітрі витає передчуття свята, жителі та гості міста виходять на площі. З недавніх пір у Венеції з’явилася традиція зустрічати Новий Рік масовими поцілунками. Опівночі під звуки музики всі присутні на площі Сан-Марко зустрічають Новий Рік поцілунками. Чути вибухи відкриваючих пляшок вишуканого італійського шампанського, а в небі розриваються сотні святкових феєрверків!

Мурска Собота

Мурска Собота – найпівнічніше словенськае місто. Сучасна міська забудова центру Мурска Собота сформувалася в основному в кінці XIX – першій половині XX століть. В ансамблі історичного центру міста виділяються неоготичні будівлі лютерансько-євангельської церкви. У найближчих околицях Мурскої Соботи розташований замок Ракічан, оточений великим парком.

Будапешт

Будапешт – місто кафе, водних басейнів, купалень, гастрономії та культури. У місті сотні термальних купалень.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Новий рік в Венеції! Автобусна подорож