Новий рік на гірськолижному курорті в Австрії PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Гірськолижні курорти Цель ам Зее і Капрун знаходяться в зальцбургській області пінцгау і разом складають Європейський Спортивний регіон (ESR), який є найпопулярнішим місцем відпочинку величезної кількості шанувальників як високогірних пейзажів і спусків, так і альпійської атмосфери, що панує тут цілий рік. Регіон пропонує те, що є найважливішим для будь-якого гірськолижника – гарантію сніжного покриву. За рівнем комфорту і продуманості інфраструктури, що дозволяє отримати задоволення від відпочинку в будь-яку погоду, регіон практично унікальний.

Що ми побачимо

Цель ам Зее

Гірськолижний курорт Цель ам Зее знаходиться в Зальцбурзькі області пінцгау і все разом складає знаменитий Європейський Спортивний регіон (ESR). Висота курорту – 760-2000м.

Капрун

Гірськолижний курорт Капрун виглядає як зворушливе провінційне містечко, що зберігає чарівність сільського колориту. Містечко розташоване в 20 хвилинах їзди від підніжжя гори Кітцштайнхорн, висота якої – 3203 м, («капрунский льодовик»), посередині справжнього природного раю. Висота курорту – 786-3029 м.

Зона катання – 900-3029 м.

Заальбах-Хінтерглемм

Один з найбільших в Австрії спортивних регіонів Заальбах-Хінтерглемм-Леоганг, званий «лижним цирком», розташований всього в 20 хвилинах їзди від Цель ам Зее. Головна особливість гірськолижного курорту Заальбах – Хінтерглемм – перетин трас різної складності. Достаток цікавих спусків дозволяє лижникові цілий день кататися в околицях, не використовуючи двічі один і той же підйомник. Висота курорту – 840-2100 м.

Зона катання – 1003-2100 м.

Бад Гаштайн – Бад Хофгаштайн

Гірськолижний курорт Бад Гаштайн – складова і краща частина гірськолижного району долини Гаштайнерталь. Курорт, в якому поєднуються і старовинні готелі і модернові високошвидкісні підйомники. У Бад Хофгаштайн можна перебратися на лижах – полежати в гарячих ваннах просто неба, відпочити в радонових печерах. З Бад Гаштайн їх з’єднує спільна система підйомників і трас. Перепад висот – 830-2686 м

Кітцбюель

Гірськолижний курорт Кітцбюель – один з перших гірськолижних курортів Австрії, входить в відому у всьому світі організацію “Best of the Alps”. Для гірськолижників Кітцбюель – це перш за все мальовничі гори, бездоганно обладнані спуски, найвищий сервіс, комфорт і море розваг. Висота курорту: 800 м – 2000 м

Зона катання – 800-1200 м.

Зальцбург

Зальцбург – місто класичної музики, сцена світу. У фортеці Хоензальцбург в Зальцбурзі є старовинний механічний орган, під назвою «Зальцбурзький бик», для якого писав музику батько Вольфганга Моцарта. Хоча «Зальцбург» в перекладі з німецької означає “місто солі”, перше, що впадає тут у вічі – великі вітрини, щільно заставлені цукерками в яскраво-червоних обгортках з портретом Моцарта. Кюгелі – круглі цукерки-марципани, покриті шоколадом – це своєрідний бренд Зальцбурга. Потрапивши в Зальцбург, загляньте в кафе-кондитерську Fürst, скуштувати смачні кульки цукерочки кюгель, загорнуті у синьо-сріблястий фантик з фольги.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Новий рік на гірськолижному курорті в Австрії