Рік змії 2013 PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Кінець старої епохи, а не кінець світу несе нам Мудра Змія. Саме цей символ буде носити новий 2013 рік. І не дарма початок нової ери доручено відкривати цієї мудрої, серйозною і стриманою представниці східного гороскопа. Водна Чорна Змія подарує нам рік, що знаменує еру духовного просвітлення, мудрості й терпимості.

Що ж чекає нас з вами в 2013 році? Пам’ятайте відомий китайський побажання своєму недругові: «Щоб ти жив в епоху змін!»? Цей вислів тепер стосується всіх нас. Це не погано і не добре – просто, від того, як ми прожили попередній період, залежатиме і нинішній результат. Прийшов час збирати каміння і робити роботу над помилками. Рік Змії розставить все по своїх місцях і ми ясно побачимо, хто є хто в нашому житті, на що здатний той чи інший чоловік і з ким можна піти в розвідку. Наимудрейшая, з усіх дванадцяти представників гороскопу, попереджає так само про те, що настав час об ’ єднання з природою і космосом. Створення гармонії з навколишнім середовищем призведе товариство людей до нових знань, нових досягнень, до відкриття нових таємниць і гармонійному проживання всіх істот, які населяють Прекрасну Землю і Великий Космос.

Рік буде насичений динамічними подіями і великими змінами! І тільки від нас самих залежатиме результат нашої життєдіяльності. До відкритим, щирим, чесним людям Мудра Змія буде ставитися з турботою і добротою, буде заохочувати будь-які дії, спрямовані на гармонійний розвиток. Решті ж, не підпадають під цю категорію, вона буде вчити з властивою їй агресією. І звинувачувати в тому, що відбувається доведеться не Рік Змії, а тільки себе! Вона буде, всього лише, вказувати на ваші недоліки і негативні сторони життя. В даному випадку Чорна Водна Змія стане своєрідним дзеркалом, в якому чітко відобразяться всі ваші думки та дії. А закон рівноваги тут же розставить все по своїх місцях. Ви ще не встигнете подумати, як же вплине на вас той або інший вчинок, як сили відплати подарують заслуженою нагородою. А вже яку нагороду бажаєте отримати – вирішувати тільки вам!

Змія дуже не любить закулісних ігор, інтриг, змов і не чесних дій. Все, що ви робите, повинно бути гранично відверто, зрозуміло і доступно для розуміння. Ніяких нечистоплотних ідей, суперечливих справ, злих намірів вона не потерпить. Все, що буде наносити моральний і фізичний збиток, дискомфорт і неприємності оточуючим, обернеться проти вас самих. Тому, перш, ніж починати якийсь проект, прорахуйте всі можливі негативні сторони вашої діяльності і, якщо їх більше, ніж позитивних, краще назавжди відмовтеся від такої справи.

У 2013 році комфортно себе відчувати представники розумової праці – вчені, філософи, езотерики, наукові працівники, гуманітарії. Мудрість Змії допоможе народженим у попередні роки Змії, стане символом і талісманом, вплине на їх подальший розвиток і підштовхне до правильним вчинків. Дипломати і миротворці так само відчують благотворний вплив року і зможуть плідно попрацювати на благо людства, отримавши при цьому гідну винагороду.

І наостанок, простий рада в рік Змії, що вбереже вас від неприємностей – дійте з іншими так, як хотіли б, щоб чинили з вами. Цей же принцип зберігається і відносно природи, всесвіту і космосу. І тоді світобудову відповість вам любов’ю і захистить від всього поганого в новому 2013 році!

Знаменитості народжені в рік змії:

Чарльз Дарвін, Пабло Пікассо, Аврааам Lincoln, Грета Гарбо, Мухаммед Алі, Індіра Ганді, Людмила Зикіна, Олександра Пахмутова, Махатма Ганді, Джон Кеннеді, Крістіан Діор, Франс Шуберт, Анрі Матісс, Гюстав Флобер, Едгар Аллан По, Грета Гарбо, Микола Коперник, Аристотель Онассіс, Джакомо Казанова


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Рік змії 2013