Новий рік в Польщі PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Новий рік – саме казкове і добре свято. І діти, і дорослі чекають подарунків, загадують бажання і вважають секунди до настання Нового року. Зустріч Нового Року 2013 в Закопанє – справжня сніжна казка: ошатні сосни, святкові вогники, замети, сніжки і санки!

Що ми побачимо

Краків

Святкові частування, різдвяний ярмарок із сувенірами та гарячим вином, концерти, на яких виконуються колядки, – все це Краків. Якщо Різдво в Польщі вважається сімейним святом, то Новий рік прийнято зустрічати гучною компанією поза домом. Тому в ресторанах і на вулицях міста завжди панують бурхливі веселощі. У центрі площі розкинувся грандіозний будинок Сукенніц – своєрідний синтез архітектури Кракова різних епох. По суті, перші торгові ряди з’явилися ще в 13 столітті, а в 14 в. вже був цілий торговий павільйон. Сьогодні, як і багато століть назад, ви можете тут купити вироби краківських ремісників і оригінальні сувеніри. У переддень Нового року численні лотки рясніють ялинковими іграшками на будь-який смак.

Закопане

Закопане – зимова столиця Польщі, одне з кращих місць для занять зимовими видами спорту, оточене Татрами на висоті 840 м над рівнем моря. У Закопане знаходиться 10 основних гірськолижних комплексів, більше 50 підйомників, призначених як для аматорів, для початківців, так і для професіоналів. Є також фунікулярна дорога на Губалувку, кілька крісельних канатних доріг.
Закопане – це чисте гірське повітря, активний відпочинок, домашня польська кухня.

Аквапарк

Краківський Аквапарк – найбільший центр водних розваг в Польщі, що працює цілий рік. Три басейни, загальною площею 2000 м ², з атракціонами: водні масажні струмені, установки для гідромасажу, протитечія, дика річка, райдужна доріжка, місця для занять різними видами водного спорту (волейбол, баскетбол, ватерполо), плавальні доріжки, Острів піратів з трьома міні горками для дітей, 8 ванн джакузі з соляною водою, а також сучасний комплекс саун (парові та сухі сауни, соляна сауна).


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Новий рік в Польщі