Новий Рік в Празі! Автобусна подорож PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Зимова Прага: звеняща архітектура, черепичні дахи, бруківки, бехеровка, Вепрове коліно і плюшки з корицею. Новий Рік в Чехії називають Днем Святого Сильвестра. У цей день чехи веселяться, жартують, багато їдять, п’ють і чекають настання Нового року. Традиційною новорічною стравою вважається запечений у сметані короп з яблуками, хріном і сочевицею, ця страва обов’язково присутня на столах пражан, щоб наступаючий рік був щасливим.
Що ми побачимо

Братислава

Братислава – дивно красиве місто, який по своєму плануванню нагадує польський Краків. В панорамі міста домінує чотирикутний Братиславський град (замок) з чотирма стрункими башточками по боках, так званим «перевернутим столом». На новий Рік у Словаччині, як і в Україні, прийнято подавати 12 традиційних страв. На столі повинні обов’язково бути рибні страви, що символізують благополуччя, горіхи з твердою шкаралупою, що означають можливість впоратися з усіма труднощами життя, і сочевиця, як знак здоров’я і довголіття.

Відень

Відень – місто композиторів. Повітря Відня буквально просочене музикою! Це батьківщина вальсів та оперет, а віденські мюзикли завоювали визнання публіки всього світу. Час проведення Віденських балів пов’язане з стародавніми святами: європейськими проводами зими – »Масницею». Історія Віденського балу налічує вже понад 120 років. За цей час він придбав репутацію фешенебельної і респектабельної події.

Прага

Прага – столиця Чеської Республіки, протягом багатьох століть вона захоплює своєю красою. Прагу називали “містом ста шпилів» і «золотим градом». У 1992 історичний центр Праги був включений в список Місць Світової Спадщини ЮНЕСКО. Згідно з Книгою рекордів Гіннеса, Празький Замок – найбільший древній замок в світі. Взимку столиця Чехії прекрасна, затишна і романтична, а новорічні свята в Празі подарують незабутні враження! Адже Новий Рік в Празі – це не тільки романтична вечеря в готелі, але й святкові шоу з карнавальними представленнями на вулицях, а також яскраві феєрверки, атракціони, дискотеки, шопінг з різдвяними знижками.

Дрезден

Захоплююча подорож в столицю Саксонії – Дрезден, під час якої ви відвідаєте знамениту Дрезденську галерею, де зберігаються роботи Рембрандта, Тиціана, Рафаеля, Рубенса та інших майстрів живопису епохи Відродження, прогуляєтеся по барокової старій частині міста, насолодитися гарною панорамою міста, яка відкривається з набережної Ельби, зробите вдалі покупки в дрезденських торгових центрах.

Дрезденська картинна галерея

Картинна галерея м. Дрезден заслужено вважається однією з найважливіших скарбниць творів живопису світу. Галерея може похвалитися полотнами Тиціана, Рафаеля, Рембрандта, Вермеєра, Рубенса, та інших не менш відомих майстрів. Велику культурну цінність представляє і сама будівля галереї, так як воно входить в ансамбль Дрезденського Цвінгера. Безумовно, «перлиною» галереї є «Сікстинська Мадонна» Рафаеля, яка була куплена в 1754 році в монастирі в П’яченці.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Новий Рік в Празі! Автобусна подорож