Гороскоп на 2013 рік по знаках зодіаку. PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Гороскоп на 2013 рік. Овен

Гороскоп на 2013 рік. Овен

Здоров’я. У рік Чорної Водяний Змії Овнам має сенс налаштуватися на те, що стан організму вимагає до себе чимало уваги. Вкрай небажаним може виявитися зневага до профілактики хвороб, плачевні наслідки спричинять і шкідливі звички. Вже сьогодні Овнам потрібно починати налаштовуватися на активний спосіб життя, щось міняти в режимі харчування. Тоді в новий рік вони вступлять у всеозброєнні.

Професія. Астрологічний прогноз для Баранів на 2013 рік настійно рекомендує їм ставитися до своєї професійної діяльності дуже скрупульозно і ретельно. В даному випадку як ніколи виправдано твердження, що дрібниці – це бог. І ті Барани, з чийого боку буде виявлено досить працьовитості, наполегливості, відповідальності, будуть винагороджені по достоїнству.

Фінанси. Табу для Баранів в новому році – пасивність і розрахунок на те, що матеріальні блага самі по собі, без всяких зусиль з їх боку стануть сипатися як з рогу достатку. Зірки в наступному році люблять ініціативних, рухливих Баранів, які готові до ділових поїздок, відряджень, роботі наднормово і так далі.

Відносини. Овни в рік Чорної Водяний Змії повинні бути готові до бурхливої особистому житті. Недоліку в емоціях вони точно не зазнають. Їм доведеться сваритися, потім миритися, потім знову з’ясовувати стосунки, і так майже весь рік. Тільки коли новий 2014 рік зору виникне на горизонті, пристрасті почнуть потроху вщухати, і це буде означати початок тривалого періоду рівних стабільних відносин.

Телець Гороскоп на 2013 рік. Телець

Телець Гороскоп на 2013 рік. Телець

Здоров’я. Рік Чорної Водяний Змії Тельці, судячи з усього, збираються почати досить енергійно. Та так, що до закінчення зими вже ґрунтовно вичерпають ресурси свого організму і почнуть відчувати нездужання. Якщо ж вони додатково до всього ще і дозволять собі не звернути на це увагу, то можуть придбати чимало проблем зі здоров’ям. Рада тут можна дати тільки один: піклуватися, піклуватися і ще раз піклуватися про своє самопочуття.

Професія. Особливо позитивні перспективи на наступний рік очікують Тельців бізнесменів і представників творчої інтелігенції. Перші займуть керівні посади, другі придбають ще більшу популярність, ніж досі. Втім, і інші Тельці на долю не будуть ображені, так як в цілому представників цього знаку обіцяно зміцнення авторитету в їх сфері діяльності. Найбільш сприятливим виявиться період до середини літа. А ще одним позитивним моментом для Бичків стане хвиля нових корисних знайомств.

Фінанси. У грошових справах Тельцям в рік Чорної Водяний Змії слід бути як можна більш акуратними і вести справи якомога коректніше. Якщо у вас просять в борг, постарайтеся інтелігентно відмовити, давайте ж тільки тим, хто неодноразово перевірений вами на порядність. Не робіть боргів і самі, причому поширте це правило і на готівкові гроші, і на банківські позики, і на комунальні платежі, одним словом, на все.

Відносини. В особистих справах астрологічний прогноз для Бичків на 2013 рік прогнозує деяку нерівність. Хвилі конфліктів у них будуть перемежовуватися зі світлими смугами стабільних і яскравих взаємин. Причому емоції при цьому виявляться досить сильними і захоплять Тельців з головою. Так це, власне, і нормально, оскільки і події для цього будуть придатними, наприклад, весілля або народження малюка.

Близнюки Гороскоп на 2013 рік. Близнюки

 

Близнюки Гороскоп на 2013 рік. Близнюки

Здоров’я. Ніяких глобальних потрясінь в плані самопочуття астрологічний прогноз для Близнюків на 2013 рік не віщує. Звичайно ж, це зовсім не означає, що їм можна нехтувати своїм здоров’ям. Але в плані фізичного самопочуття досить буде не впадати в крайнощі, тобто, приміром, не переїдайте та не голодувати (з метою схуднення). Що ж стосується емоційного здоров’я, то потрібно постаратися зберегти душевну рівновагу в будь-яких ситуаціях і не приймати проблеми близько до серця.

Професія. У рік Чорної Водяний Змії Близнюки, по суті, залишаться зі своїми професійними проблемами один на один. Очікувати кого б то ні було допомоги їм не доведеться. Але якщо вони підійдуть до що стоять перед ними завданням уважно, докладно і відповідально, то своїх позицій не втратять.

Фінанси. Зірки в майбутньому році радять Близнюкам виявляти підвищену обережність до витрат та інвестицій. Від будь-яких сумнівних угод і пропозицій краще відмовитися. Так у всіх інших починаннях і зміни оптимально ґрунтуватися на всім відомому правилі – сім разів відміряй…

Відносини. Близнюкам в рік Чорної Водяний Змії вдасться підняти свої стосунки з коханими на якісно новий рівень. Неодружені і незаміжні скріплять свій союз шлюбом, одружені зуміють залагодити застарілі проблеми у відносинах. Правда, для цього в новий рік бажано вступити без сварок, так що перед зимовими святами потрібно помиритися або хоча б оголосити тимчасове перемир’я..

Рак Гороскоп на 2013 рік. Рак

Гороскоп на 2013 рік. Рак

Здоров’я. Рік Чорної Водяний Змії для Раків розділиться на 3 періоду. У січні все буде начебто і непогано. Проте вже в лютому – квітні найменше неувага до свого самопочуття може обернутися загостреннями старих або спалахами нових захворювань. Видряпавшись з цієї кризи, Раки відчують себе непогано. Проте їм все одно доведеться бути дуже уважними, щоб не порушити це досить крихка рівновага.

Професія. Професійна сфера доставить Ракам в рік Чорної Водяний Змії чимало клопоту. Незаплановані перевірки, розрив вже усталених ділових зв’язків – все це не кращим чином вплине на кінцеві результати. Найбільш важкою буде весна. І тільки в середині осені проблеми почнуть «відпускати».

Фінанси. В цілому астрологічний прогноз на 2013 рік для Раків непоганий. Рік обіцяє пройти рівно, без неприємностей і ускладнень. Але так буде, зрозуміло, тільки в тому випадку, якщо Раки не надумають брати позики в банках або не визнають, що стабільна, але не підвищується зарплата їх не влаштовує.

Відносини. У кожної людини, напевно, є що приховувати від стороннього ока. Але у випадку з Раками ці огріхи з минулого весь час будуть норовить вилізти назовні. Особливо це потрібно побоюватися кінці літа і початок осені. Але і в інший час особливо розслабитися не доведеться..

Лев Гороскоп на 2013 рік. Лев

Гороскоп на 2013 рік. Лев

Здоров’я. Леви в новому році в плані самопочуття можуть відчувати себе цілком спокійно. А все тому, що астрологічний прогноз для Львів на 2013 рік більш ніж оптимістичний. Звичайно ж, це не означає, що вони можуть дозволити собі пуститися «у всі тяжкі». Але випити зайву чарочку під час застілля або не вчасно лягти спати іноді можна буде без наслідків для здоров’я.

Професія. У рік Чорної Водяний Змії Леви зможуть відчути себе на вершині успіху. Цей рік – чудовий шанс реалізувати, нарешті, давно задумане, що не вдавалося досі втілити в життя. А труднощі… Вони не стануть відчутними і не будуть визначальними для загальної картини.

Фінанси. У грошових питаннях наступного року буде спостерігатися явна позитивна динаміка. Збільшуватися будуть і доходи, і витрати. Однак вдасться вирішити дещо які значні проблеми, так і витрати не перевищать прибутку. Так що в цілому рік виявиться вдалим і залишить по собі почуття задоволення.

Відносини. Незважаючи на всі успіхи Львів в рік Чорної Водяний Змії їх партнери нерідко будуть незадоволені. Бути може, за те, що за іншими турботами Леви будуть не встигати приділяти їм достатньо уваги. Втім, і Леви будуть висувати своїх половинок претензії. Їм захочеться цікавих подій, нових вражень, але їх партнери нечасто зможуть радувати їх подібним..

Гороскоп на 2013 рік. Діва

Гороскоп на 2013 рік. Діва

Здоров’я. Діви в рік Чорної Водяний Змії просто зобов’язані взяти за правило систематичні заняття спортом. Це стане першим способом зняття стресів і підтримувати себе в робочому стані. Другим слід обрати періодичне самотність – усамітнення від всіх і від усього. Так, мабуть, вдасться впоратися з часом перевтоми, дратівливості, яких у наш сумбурний століття вже неможливо уникати.

Професія. Астрологічний прогноз для Дів на 2013 рік позитивний і в цілому і в деталях. Діви-керівники можуть розраховувати на підвищення. Незадоволені своєю нинішньою роботою мають шанс змінити сферу діяльності, причому цілком успішно. Люди творчих професій випробують натхнення і підйом.

Фінанси. Доходи в рік Чорної Водяний Змії Дев не розчарують. Протягом всього часу господиня року не образить своїх підопічних Дів. Особливо вдалим виявляться осінній та зимовий періоди.

Відносини. Шанс на любов у Дів в майбутньому році однозначно є. Щоправда, не можна сказати, щоб розвиток їхніх стосунків зі своїми партнерами протікали ідеально гладко. До речі, те ж саме стосується і одружених і заміжніх Дів. Але конфліктні періоди не будуть тривалими, а осінні місяці і зовсім пройдуть, що називається, «без сучка»..

Гороскоп на 2013 рік. Терези

Гороскоп на 2013 рік. Терези

Здоров’я. Ваг в рік Чорної Водяний Змії вкрай бажано відмовитися від шкідливих звичок. Дуже шкідливий малорухливий, сидячий спосіб життя. Якщо врахувати ці поради, то їх стане достатньо для того, щоб молоді Ваги відчували себе комфортно і здорово весь рік. Літні люди, які відносяться до цього знаку, повинні остерігатися загострення застарілих хвороб.

Професія. Кар’єра стане одним з найважливіших аспектів життя Ваг. Червоною ниткою крізь весь рік для них повинно пройти працьовитість. Якщо в першій половині року Ваги підуть цим правилом, то в другий, нарешті, почнуть отримувати результати докладених зусиль.

Фінанси. Ваги на рік Чорної Водяний Змії фактично закладають базис вже сьогодні. Це означає, що досягнення цього року стануть потенціалом для наступного. Якщо вірно, що є час розкидати каміння, а є час їх збирати, то в майбутньому році наступить момент саме пожинати плоди посіяного раніше.

Відносини. Якщо який небудь представник знака Ваг може з упевненістю стверджувати, що у нього за душею немає нічого таємного, то астрологічний прогноз на 2013 рік для Ваг йому потрібно вважати ідеальним. Справа в тому, що в наступному році назовні буде вилазити саме все таємне і давно забуте. Це, звичайно ж, зовсім не означає, що проявиться щось неприємне, можливо, якраз, відбудеться відновлення старих дуже приємних відносин. Проте має сенс бути насторожі..

Гороскоп на 2013 рік. Скорпіон

Гороскоп на 2013 рік. Скорпіон

Здоров’я. Якщо у рік Чорної Водяний Змії Скорпіони зуміють не доводити себе до стресів і перевтоми, то в цілому їх самопочуття можна вважати досить стабільним. Звичайно, є пара критичних періодів – квітень-червень, а потім жовтень, – в які бажано бути обережніше. Однак і вони при належному ставлення до власного здоров’я не ознаменуються ніякими незворотними або фатальними процесами.

Професія. Астрологічний прогноз для Скорпіонів на 2013 рік не дуже оптимістичний. Більше того, небесні світила пророкують неминучі труднощі. Зрозуміло, провиною всьому стане горезвісний людський чинник. Скорпіонам буде не уникнути сварок, нерозуміння, проявів непорядності з боку колег або компаньйонів. Втім, через всі ці терени – якщо Скорпіони можуть пройти крізь них з честю – їм вдасться прорватися до значних кар’єрних висот. Правда, відбудеться це вже після закінчення року Змії.

Фінанси. Скорпіонам в рік Чорної Водяний Змії не варто бути занадто марнотратними. Економію їм потрібно постаратися зробити основою своїх грошових справ. Тільки так Скорпіонам вдасться пережити наступний рік благополучно.

Відносини. Особисте життя Скорпіонів наступного року обіцяє бути бурхливої і аж ніяк не безхмарним. Доведеться часто з’ясовувати стосунки, вимушені шукати компроміси зі своїми дітьми. Існує великий ризик розлучень і остаточних розривів між сімейними і навіть просто закоханими парами. .

Гороскоп на 2013 рік. Стрілець

Гороскоп на 2013 рік. Стрілець

Здоров’я. Стрільцям в рік Чорної Водяний Змії зірки нітрохи не загрожують негативом. Навпаки, їм гарантовано нормальний імунітет і задовільно стабільний стан нервової системи. Все це стане запорукою відмінною активності, гарного настрою, готовність до творчих звершень.

Професія. В цілому рік Чорної Водяний Змії для Стрільців буде непоганий. Представникам творчих професій, швидше за все, вдасться реалізувати щось давно задумане. Офісні службовці та службовці держустанов можуть очікувати підвищення по кар’єрних сходах. Тільки не варто надмірно довіряти свої справи та їх вирішення іншим людям, намагайтеся розраховувати виключно на себе.

Фінанси. Астрологічний прогноз для Стрільців на 2013 рік віщує масу подій і емоцій. Їх чекає як ейфорія від несподіваних удач, так і напруга від проблемних ситуацій. Гроші доведеться, з одного боку, вкладати до проекти або витрачати і, як наслідок, у певні моменти випробовувати їх недолік, але з іншого насолоджуватися плодами кар’єрного зростання і підвищенням особистого добробуту.

Відносини. У новому році вітається рішучість і готовність остаточно поставити всі крапки над «і». Довгі роздуми можуть лише нашкодити Стрільцям. Причому це правило актуально як для пар з досвідом», так і для тих, хто тільки збирається закріпити свій союз шлюбом..

Гороскоп на 2013 рік. Козеріг

Гороскоп на 2013 рік. Козеріг

Здоров’я. Козерогам в рік Чорної Водяний Змії не доведеться особливо розслаблятися. Ризики захворіти будуть досить великі, так що доведеться тримати, як говориться, насторожі. До осені ситуація в основному стабілізується, однак протягом усього року зовсім не зайвими будуть профілактичні заходи, і, крім того, треба пам’ятати, що здоровий спосіб життя – саме та основа, яка є запорукою вашого гарного самопочуття.

Професія. Рік Чорної Водяний Змії для Козерогів ознаменується значними успіхами. Дуже важко буде знайти справу або заняття, яке виявилося б цього «земній» знаку не по плечу. Причому період кар’єрного сходження та успіхів у професійній діяльності триватиме майже весь рік. І тільки в останні 2 місяці року можуть виникнути деякі труднощі, які змусять Козерогів занепокоїтися утриманням завойованих позицій.

Фінанси. Астрологічний прогноз для Козерогів на 2013 рік обіцяє їм непоганий рівень доходів. Їм навряд чи доведеться скаржитися на долю, особливо на стику зими і весни, а також в середині осені. Втім, якщо завданням було заробити мільйон доларів, то такі плани можуть виявитися і недосяжними.

Відносини. На особистому «фронті» у Козерогів можливі деякі проблеми і труднощі. Їм буде вистачати вміння знаходити компроміс в неоднозначних ситуаціях. А ще Козероги можуть виявитися незадоволені незапланованими вкладеннями в семью (наприклад, на лікування або навчання), яких буде, швидше за все, не уникнути..

Гороскоп на 2013 рік. Водолій

Гороскоп на 2013 рік. Водолій

Здоров’я. Астрологічний прогноз на 2013 рік для Водоліїв стверджує: до себе вони повинні ставитися як можна більш дбайливо. Навряд чи їм «простяться» різного роду надмірності, застільні литі жертви або перевтоми. Ослаблена імунна система відразу ж дасть про себе знати загостреннями застарілих проблем, застуда, грип.

Професія. Водоліям в рік Чорної Водяний Змії потрібно постаратися протриматися на плаву. Справа в тому, що труднощів у професійній сфері буде не уникнути, тому доведеться запастися терпінням і працьовитістю. І хай навіть весь рік буде здаватися одним суцільним буднем, але витримавши його з гідністю, Водоліям вдасться закласти недурну основу для свого подальшого кар’єрного зростання.

Фінанси. Незрозуміло чому, але Водоліям буде ніяк не утримати гроші у своїх гаманцях. Їм буде надто часто здаватися, що гроші мають властивість танути як сніг навесні. Втім, це зовсім не означає, що Водолії весь час будуть на мілині. Доходи у них будуть з’являтися, просто їх не вдасться утримувати надовго при собі.

Відносини. Нудьгувати в рік Чорної Водяний Змії Водоліям не доведеться. Їм забезпечена маса емоцій, причому в широкому діапазоні – від бурхливого захоплення до гніву і депресії. Правда, і подій буде ціле море. Може зустрітися стара любов, яка, здавалося, давно канули в Лету. Або виникнути нова, неймовірно яскрава зв’язок..

Гороскоп на 2013 рік. Риби

Гороскоп на 2013 рік. Риби

Здоров’я. Хоч у рік Чорної Водяний Змії у Риб самопочуття і не буде ідеальним, але їм вдасться витримати всі випробування на міцність з честю. До того ж вимушена турбота про своє здоров’я змусить Риб знайти дуже ефективні методи його збереження і навіть зміцнення.

Професія. У новому році Рибам рекомендується не псувати відносини з начальством. Якщо їм вдасться заручитися підтримкою свого керівництва, то це стане гарною підмогою у важкі моменти, коли колеги будуть проявляти нещирість, розпускати про Рибах невтішні чутки і т. п.

Фінанси. Хоч і хвилеподібно, але доходи все ж будуть надходити в гаманці Риб. Так що астрологічний прогноз на 2013 рік для Риб можна в цілому вважати позитивним. Потрібно тільки бути готовими до того, що доведеться багато роз’їжджати, часто знаходитися поза домом.

Відносини. У Риб в рік Чорної Водяний Змії напевно з’явиться можливість поліпшити свої житлові умови. Однак при цьому потрібно постаратися не зіпсувати відносини з ріднею, а шанси цього достатньо великі. Слід пам’ятати, що уміння йти на компроміс ніколи не зайве, тим більше, що часто відразу і не зрозумієш, хто ж насправді винен у виникають проблеми..


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Гороскоп на 2013 рік по знаках зодіаку.