Зустрічаємо 2013 рік змії PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Ось і пролетів ще один рік – Рік чорного дракона. І ось вже не за горами новий 2013 рік. Рік водяний змії. Так давайте ближче познайомимося з новою гості, з якою нам доведеться жити цілий рік. Що любить змія? Як її зустрічати і , що одягатися?

Стихія нашої гості-вода, не постійна, динамічна. Улюблені колір-блакитний, чорний, синій і зелений.
Музиканти, люди мистецтва, політики,філософи і лікарі, це ті, кому в майбутньому році змія благоволить бути вдалим.
Рік змії обіцяє бути щасливим тим, хто любить і хоче знайти свою любов. Але і одружених змія не залишила без уваги.

Як зустрічати рік змії.
Змія не любить шуму. Ось тому радимо новий рік зустрічати у вузькому сімейному колі рідних і близьких друзів. Стіл потрібно приготувати заздалегідь, що б перед приходом змії не шуміти. У бій курантів потрібно загадати найзаповітніше бажання. Але, що б в рік змії воно сталося, потрібно порадувати господиню свята смачним частуванням і красивим вишуканим столом.
Що б догодити змії, потрібно накрити великий стіл. Вегетаріанство змії не за смаком.

Поставте на стіл страви з кролика, індички. Салати (олів’є, під шубою і т.д.), різні холодні закуски, ікру, заливні ( яловичини, мови). Тільки запам’ятайте, стіл повинен бути вишуканим. На середину столу обов’язково поставте символ благополуччя і багатства – вазу з гілочкою сосни. По кімнаті і на столі розставте свічки і фігурки у вигляді змії.

В одязі віддавайте перевагу тим кольорами, які подобаються змії: чорний, синій, зелений і блакитний. Сукня бажано надягти коротке в обтяжку. І що б нашої змії сподобалося, з леліток на одязі зробіть луску. До свята готові. Тепер беремо в руки гарний настрій і зустрічаємо нову господарку нового 2013 року.

З Новим роком!!! З новим щастям!!!


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Зустрічаємо 2013 рік змії