Весільний гороскоп 2013. Коли краще укладати шлюб? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Коли краще укладати шлюб?
Особливості шлюбів, укладених в різні періоди.
Періоди для: емоційних шлюбів, стабільних шлюбів, шлюбів з розрахунку і т.д.

Реєстрація шлюбу – самий відповідальний і хвилюючий момент у житті закоханих. Який період року найбільш вдалий для реєстрації шлюбу і весілля? Відкинемо всі народні забобони і розглянемо особливості часових проміжків часу з точки зору зодіакальної астрології і впливу відповідних планет на енергетику шлюбного союзу.

з 21.03 за 19.04
Це досить проблемне час для узаконення відносин. Потужному в енергетичному плані союзу не вистачає стабільності, а первісна пристрасть може швидко зникають. Це також час конфліктів і розбіжностей.
Період підходить для людей, відносини яких тривали вже досить довго, і не сприятливий для тих, хто відправився в загс довідавшись один одного або піддавшись раптового любовного імпульсу.

з 20.04 по 20.05
Цей період – найкращий для укладення шлюбу. Астрологія – наука точна, тому ігнорує прикмету, ніби одружившись в травні, пара буде маятися. Бо період проходить під заступництвом Венери – планети любові.
Травневі шлюби – найміцніші і стабільні. Правда, багато залежить від матеріального благополуччя.

з 21.05 з 20.06
Глибина відносин в такому шлюбі буде залежати від того, наскільки закохані вміють вирішувати проблеми за допомогою діалогу, а не докорів і звинувачень. Меркурій – планета комунікацій. Все в цьому шлюбі має триматися на загальних інтересах, взаємне збагачення, спільні плани.
Часті сварки, але примирення наступають швидко. Левову частку впливу на відносини мають родичі або друзі.

з 21.06 з 22.07
Шлюб, заснований на інтуїції, повному взаєморозумінні, емоційної і духовної сумісності. Сприятливий період для тих, хто мріє про дружній родині, про затишному будинку, в якому є не одна дитина.
Однак хто з партнерів може виявитися дуже ревнивим. Ревнощі – це слабка сторона шлюбу.

з 23.07 з 22.08
Дуже сприятливий період для укладення шлюбу. Союз не буде нудним, принаймні, навколишнім буде здаватися яскравим союзом двох щасливих людей. Однак період не є бажаним для тих, у чиїй парі є партнер, не прагне до чого або, не має ніякої мети і амбітних планів. Повинно бути якесь загальне справа, яка буде поєднувати подружжя, крім штампу в паспорті. А може бути це народження дитини?..

з 23.08 за 23.09
Рішення про укладення шлюбу в цей період не виникає спонтанно, а добре обдумано, зваживши всі «за» і «проти». Тому, якщо любов у парі – занадто імпульсивна і пристрасна, то шлюб в цей час може врівноважити сильну енергетику партнерів, адже відомо, що від любові до ненависті – один крок. В той же час, дуже спокійним і розважливим партнерам, навпаки, може стати нудно один з одним.
В цілому, девіз цього періоду: здоровий спосіб життя, послідовний аналіз проблем, чистота і порядок у домі.

з 24.09 з 23.10
Вдалий час для укладення шлюбу. Проходить під девізом: «Родина – понад усе». З давніх часів на Русі весілля гралися саме в цей час («На Покрив весілля міцна!»). Однак з погляду астрології і тут існує якась пролом: не рекомендується висновок нерівних шлюбів, у яких є велика різниця в соціальному статусі або віці. Адже цей період символізує партнерство і рівність у всьому.

з 24.10 за 22.11
Дуже пристрасний і емоційний союз. Але є певні ризики: походи наліво, боротьба за право бути господарем в будинку, конфлікти і взаємні підозри.
Зате в сексуальній сфері – велика різноманітність і задоволеність.

з 23.11 за 22.12
Соціальний шлюб. Зразкова пара може виглядати гармонійною, але всередині можливі серйозні недомовки і розбіжності.
Ймовірність розлучення значно знижується, якщо подружжя мають схожу світогляд. Період категорично несприятливий для міжнаціональних шлюбів, для людей різних релігій, країн і т.п.

з 23.12 за 20.01
Найбільш сприятливий час для шлюбів з розрахунку і іншим “корисливих міркувань”.
Період символізує досить стабільні відносини, в якому обидва партнери ведуть себе передбачувано.
Недолік: дуже тривалий період так званої «притирання».
Великий плюс: партнери рідко розлучаються і «живуть до гробової дошки».

з 21.01 за 19.02
Дуже суперечливий період. Підходить тільки для тих, хто здатний надати своєму партнерові певну частку волі.
Наступні цікаві характеристики такого шлюбу: оригінальний підхід до виховання дітей, відсутність в будинку порядку, прагнення будувати грандіозні плани, але не здійснювати їх.

з 20.02 за 20.03
Можливо повне розчинення у партнері, що не завжди добре для тих, хто після весілля не бажає втрачати свою індивідуальність, залишати в минулому свої хобі та інтереси. Якщо при цьому хто з подружжя – водяного знака Зодіаку, то можливі скандали, істерики, перебільшення проблем, потім пристрасні примирення і сльози прощення. Згодом бурхливі пристрасті вляжуться, але виникає відчуття спустошеності і «самотності вдвоем».
Період не підходить для людей творчих професій і занадто емоційних особистостей.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Весільний гороскоп 2013. Коли краще укладати шлюб?