За і проти сексу по дружбі PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

У тебе напевно є не тільки друзі, але й подруги. І так вже іноді розташовуються на небосхилі зірки, що твій погляд мимоволі затримується на спокусливих округлостях, а в голові майнула шалена думка: «Чому б і ні? ..»
Вирішувати в будь-якому випадку тобі, а ми розглянемо «за» і «проти» сексу «по дружбі».

Секс між різностатевими друзями в наш час не таке вже й рідкісне явище. Іноді все починається спонтанно. Це може бути разовим експериментом, після якого сторони ведуть себе, як ні в чому не бувало. А, може перетворитися на довготривалий зв’язок, що влаштовує обох, як засіб емоційної і фізичної розрядки. Якщо експеримент, з якихось причин не вдався, існує ризик припинення відносин між друзями через виникле почуття незручності.

ЗА:

  •    Дружба, що переходить в секс, позбавлена ліричної підоснови. Це чисто практичний підхід до вирішення проблеми сексуальної незадоволеності. Друзі допомагають один одному і при цьому не зобов’язані нічого давати взамін: ні клятв вічній любові, ні різдвяного туру по Європі, ні вечері в честь знайомства з батьками.
  •     У таких відносинах більше відкритості. Друзям немає потреби здаватися краще перед партнером, адже вони добре знають один одного і їх все влаштовує. Їм не потрібно придумувати відмовки про головний біль або втому. Якщо під час інтимної близькості виникає проблема, вони можуть спокійно її обговорити. Нічого дивного в тому, що навіть дружини знають менше про чоловіків, ніж їхні друзі. З подругою можна ділитися сокровенним без ризику, що вона образиться, збере речі і виїде до мами.
  •     Секс по дружбі – це секс без зобов’язань. У ньому немає емоційної прихильності, і він може бути припинений просто за бажанням однієї зі сторін. Адже зазвичай це тимчасовий захід, поки немає підходящої пари.
  •     Якщо у тебе немає постійної партнерки, то секс з подругою, допоможе тобі уникнути болісних пошуків і випадкових зв’язків.

ПРОТИ:

  •     Головний аргумент «проти» – це реальна можливість втратити друга. Іноді жінки ініціюють дружній секс з цікавості. Цілком може статися, що дізнавшись тебе з цього боку, відкривши в тобі чуттєвого і ніжного коханця, вона просто закохається. На відміну від дружби, закоханість може зникнути дуже швидко, але повернути колишні відносини вже не вдасться.
  •     Секс по дружбі може влаштовувати тебе настільки, що ти просто не станеш шукати когось для більш серйозних відносин. Ось тільки твою подругу це як і раніше ні до чого не зобов’язує, і вона якось може вийти заміж, а ти опинишся біля розбитого корита.
  •     Всі люди в певній мірі власники і твоя подружка не виняток. Будь готовий до проявів ревнощів по відношенню до твоїх потенційних коханок. Причому робити вона може це неусвідомлено і буде щиро обурюватися у відповідь на твої звинувачення.

Перш ніж прийняти рішення з даного питання, згадай це: «Жінки – вони такі … жінки». І повір, твоя подруга не виняток.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини За і проти сексу по дружбі