Як уникнути скандалу з коханою? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Жінка здатна з нічого зробити три речі: салат, шляпку та скандал. Проти головних уборів і їжі ми нічого проти не маємо, але, погодься, скандал може позбавити незворушності навіть людину зі сталевими нервами.

 Уникнути гучних сварок з коханою зовсім не так складно.

  •     Ніколи не підвищуй голос, говори спокійно. Не перебивай співрозмовницю, намагайся говорити і слухати по черзі. Кожен бажає бути почутим і обурюється, якщо його позбавляють такої можливості. Слідуючи цьому правилу, ти зможеш уникнути більшої частини конфліктів усередині вашої пари.
  •     Якщо дівчина все ж перейшла на крик, запасися терпінням і почекай. Поспілкуватися конструктивно вам вдасться не раніше, ніж вона випустить пар.
  •     Обов’язково з’ясуй причини виникнення конфліктної ситуації. Вам необхідно обговорити її, щоб з’ясувати, як уникнути тієї ж проблеми в майбутньому. При цьому постарайся оцінити ситуацію з боку. Ти здивуєшся, але деякі звичні для тебе речі можуть сприйматися іншими людьми без особливого ентузіазму.
  •     Роблячи крок назустріч, ти демонструєш свою мудрість і бажання зберегти ваші відносини. Обговорюючи проблему, старайся вживати слова «Я хотів би …», а не «Мені не подобається …». Компроміс – запорука довгих і міцних стосунків.
  •     Ніколи не переходь до образ! Найболючіше може поранити саме близька людина, яка знає всю твою таємницю. Та й заподіяна їм біль, забувається з великими труднощами і не скоро. Навчися прощати і розуміти. Скоро ти помітиш, що багато проблем, що псували вам життя, яйця виїденого не варті. Вся справа лише у вашій рішучості твердо стояти на своєму, не враховуючи бажань інших.

У найважчі і неприємні моменти задумайся – чи готовий ти далі жити без коханої людини? Подумав, вирішив? Тепер саме час і перевести все в жарт, обійняти і пробачити кохану.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як уникнути скандалу з коханою?