Що жінок дратує в чоловіках? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Дами на дух не переносять деякі особливості в зовнішності чоловіка. А ще жінки ненавидять деякі суто чоловічі звички. Чи не пора від них позбавлятися?

Твоїй увазі представлено п’ять пунктів, які дратують практично всіх представниць протилежної статі.

1. Волосся на спині

Волосяний покрив на тілі чоловіка збільшується від надлишку гормону тестостерону. Але поспішаємо доповісти, що вовняні покриви не так сексапільни і магнетічни, як тобі того хотілося б. Але, тим не менш, є жінки, які вважають дуже привабливим волосся на тілі чоловіка.

2. Пивний живіт

Навіть якщо чоловік не п’є пиво, у нього все одно є всі шанси роздобути пивний живіт. Адже живіт з’являється не завжди від пива, а через велику кількість споживаних калорій і малоактивного способу життя. Щоб не допустити появи і усунути пивний живіт, стеж за тим, що і скільки ти їси, займайся спортом.

3. Підвищена пітливість

Так, проти природи не попреш: у чоловіків потові залози працюють активніше, ніж у жінок. Але в твоїх силах звести до мінімуму неприємний запах, а для цього ретельно стеж за гігієною свого тіла.

4. Хропіння

Хропіння – це не тільки несамовиті трелі, але це ще й ознака серйозного захворювання. Якщо твоя дівчина скаржиться на те, що ти хропеш ночами, то щоб не тільки зняти напругу між вами і дати їй виспатися, але і заради свого ж здоров’я – звернися до лікаря.

5. Відрижка

Відрижка – це природна реакція організму, в такий спосіб організм вивільняє повітря, яке ти проковтнув. У деяких культурах відрижка – ознака подяки за смачний обід, але це явно не ознака благородних манер в нашому суспільстві. Тому не зайвим буде стримувати свої природні зови в суспільстві і при своїй дамі.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Що жінок дратує в чоловіках?