Новий рік в Болгарії PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Гірськолижний курорт Банско – місце, яке може похвалитися відмінними умовами для гірськолижного відпочинку, хорошим снігом і м’яким кліматом. Поєднання гарних невеликих вуличок старовинного містечка зі своєю історією і традиціями, нових готелів, сучасної системи гірськолижних трас і підйомників, перетворюють маленьке місто Банско в один з кращих гірськолижних курортів Східної Європи.

Що ми побачимо

Банско

Банско – прекрасне місце для зимового відпочинку, яке зберегло старовинні традиції. Тут успішно з’єднуються сучасні технології, продумана інфраструктура гірськолижного курорту і приголомшливі види гірських вершин. Курорт складається з трьох зон катання: Чалін Валог, Шилігарніка і Бандерішка Поляна. Прямо з міста на траси веде підйомник гондольного типу. Траси “Плато-1″ і “Плато-2″ спускаються з самих верхніх точок підйомників і переходять в траси “Шилігарніка-1″ і “Шилігарніка-2″. Вони ідеально підходять для спокійного катання усією родиною: вони досить широкі і пологі. Є тут і траси поскладніше: “Балканіада” і “Биндеріца”, “Цирна могила”. Для найбільш досвідчених катаються є досить крута траса “Алберто Томба”. У зоні Шіліраніка є фанпарк, а на кордоні з Бандерішка Поляною – хафпайп. Всі вони оснащені системою штучного засніження: весь сезон тут гарантований відмінний сніг.

Мельник

Мельник – місто-музей, місто-історія, самн маленькн містечко в Болгарії. Мальовничі будиночки з черепичними дахами, вузькі вулички, кам’яні дороги і запряжені кіньми вози, що везуть бочки з вином. Так зване мелнішко вино вразить вас багатим смаком і ароматом. Винарні хати Мельника відомі далеко за межами Болгарії.

Рупіте

Рупіте – це охоронювана місцевість, що знаходиться в східній частині підніжжя згаслого вулкана Кожух-гора (281 м). Рупіте знаменита своїми лікувальними мінеральними джерелами, що дають до 35 л / с води температурою 74 ° C. На південних схилах і в підніжжя вулканічної височини знаходяться рештки античного міста. Місцевість відома перш за все тим, що вона пов’язана з життям пророчиці Ванги і це приваблює сюди тисячі паломників і туристів. Вангелія Гущерова (1911 – 1996 р.) – а це ім’я і прізвище пророчиці – відома у всьому світі своїми численними справдженими передбаченнями.

Софія

Софія (від грецького σοφία – мудрість) є столицею і найбільшим містом Болгарії і 12-м за величиною містом Європейського союзу. Софія, незважаючи на свою «молодість», зможе здивувати мандрівників масою пам’яток. Починайте оглядати Софію прямо з центральної площі міста. На ній Ви побачите невелику церкву, побудовану ще в VI столітті. На честь цієї церкви місто і отримало свою назву Софія.Также прогуляйтеся по будівлі Народного зібрання і відвідайте софійський університет.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Новий рік в Болгарії