Новий рік в Фінляндії країні північного сяйва PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

У лісі заховані котеджі, від порогів починається лижня, між котеджами і підйомниками курсує безкоштовний автобус. У 2004 році курорт Леві був визнаний кращим гірськолижним курортом Фінляндії. Тут катаються не лише на лижах, але і на сноубордах, ковзанах, фінських санках, снігоходах, які зазвичай називають мотосані, собаках, оленях і волохатих ісландських поні. А найяскравіше враження – Північне Сяйво своїми очима!

Що ми побачимо

Леві

У 2004 році курорт Леві був визнаний кращим гірськолижним курортом Фінляндії. Траси всіх кольорів, рівнинні – в основному для класики. Бігуни іноді «прогулюються» до сусіднього Юлляс – ось там справжнє життя: 250 кілометрів підготовлених всюдиходом трас, прокладених з толком і сенсом! Звідти можна догуляти до Муоніо і Хетти, що дозволяє вважати загальна кількість безперервних трас. А складає воно більше 1000 кілометрів! Майже як від Москви до Гельсінкі! На південному схилі сопки Юлляс прокладені найдовші в країні гірськолижні спуски. Серед них є чорні траси.

Північне сяйво

Саме тут, в Лапландії, існує найбільша ймовірність побачити своїми очима Північне сяйво. Північне сяйво – це незвичайно видовищне світлове шоу, організоване самою природою. Помилуйтеся їм з першого ряду! Кожне північне сяйво унікальне. Часто воно являє собою три зелені смуги на тлі нічного неба. Ви також можете побачити щось схоже на мерехтливу завісу або вихор, що нагадує стовп диму. Якщо процеси в небі протікають активно, протягом хвилини або двох ви зможете спостерігати на небі спалахи у формі корони. А потім уявлення миттєво закінчується, і залишається тільки гадати, чи відбувалося це в реальності, чи це був просто арктичний міраж.

Сафарі на снігоходах до Санта Клауса

Сафарі на снігоходах з Леві до хатинки Йолупукки (фінський Санта Клаус). Нас зустріне Йолупукка, сфотографуємося з ним на пам’ять. Познайомимося з оленями і зробимо невелику прогулянку в упряжках. Після прогулянки насолодитись теплим напоєм і булочкою і – в дорогу назад.

Арктичні поїздки на оленях і хаскі

Прийміть участь в сафарі на собачих упряжках (2 км) і на оленячих упряжках (1 км). Вас чекає екскурсія по фермі, розповіді про вовків і песців, що беруть участь в зйомках художніх фільмів. Ви дізнаєтеся про традиції та особливості собаківництва і змаганнях на собачих упряжках. У перерві Ви можете посмажити в чумі сосиски і насолодитися чашечкою кави.

Сафарі на снігоходах в Крижану Галерею Леві

Проїдемо на снігоходах навколо гори Левінтунтурі до Луваттумаа. Подивимося снігову фортецю і крижаний ресторан. Вип’ємо чашку гарячої кави і відправимося в зворотному напрямку.

Слідами гномів на ісландських кониках

Ісландські коні – це невеликі, в той же час сильні, витривалі і надійні. Для цієї безпечної, спокійною поїздки не потрібно мати який-небудь досвід їзди на конях. Все ж діти до 12 років, які не мають досвіду, не допускаються до поїздки.

Зимова риболовля

Спробуйте справжній фінський екстрим – зимову рибалку. Основний улов під льоду по всій Фінляндії складають окунь і щука, хоча досить часто попадаються на гачок також сиг і минь. Підлідний лов окуня можливий протягом усього зимового сезону, поки водойми вкриті товстим шаром льоду. Окунь – кращий друг рибалки: ця «національна риба Фінляндії» зустрічається по всій країні і скрізь чудово клює. Плотва і споріднені їй види також часто попадаються на гачок любителям підльодного лову.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Новий рік в Фінляндії країні північного сяйва