Які жінки подобаються чоловікам? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Був проведений експеримент: чоловікам показували фотографії жінок і пропонували сказати, яка з них найбільш красива. Переміг фоторобот!

Некрасивих жінок, як відомо, не буває. Бувають жінки недоглянуті. Зауважте, ми постійно прагнемо щось змінити в собі, зробити свою зовнішність привабливішою. Ми бажаємо відповідати чоловічому ідеалу. Не своєму власному, тому що кожна жінка, так чи інакше, прекрасна для себе. Чоловіки ж постійно змінюють головні критерії свого ідеалу. І жінкам їх просто не догнати. Варто які-небудь нові голлівудські зірці з’явитися на небосхилі, як її відразу ж оголошують секс-символом. Після чого практично кожна жінка прагне бути схожою на цю зірку.

Нові дослідження німецьких вчених показали, що сучасні жінки переживають важкі часи в плані краси. Був проведений експеримент: чоловікам показували фотографії жінок і пропонували сказати, яка з них найбільш красива. Зрозуміло, жінки, яких чоловіки проголосили найкрасивішими, взагалі не існують в реальності, а були створені за допомогою комп’ютерного фоторобота! Решта ж портрети змінювалися з допомогою спеціальних технік. Були прибрані всі нерівності і недоліки шкіри і обличчя.

“Це – чиста підробка, результати роботи сучасних комп’ютерних технологій”, – стверджують вчені. “На підставі цих досліджень можна з упевненістю сказати, що привабливість жінок у наш час навряд чи порівнянна з реально існуючими особами”.

Зараз на обкладинках журналів фігурують тільки фотографії, оброблені і відретушовані за допомогою комп’ютерних програм. Навіть найпривабливіша, здавалося б, жінка потерпить невдачу, якщо її почнуть порівнювати з її фотографією.

Навіть немовлята в наш час мають своє уявлення про красу. Коли британський вчений Алан Сатлер показував 100 немовлятам фотографії привабливих і непривабливих осіб, то діти дивилися довше саме на фотографії красивих людей.
Все ж, краса – це також питання поглядів. Жінки зараз можуть тільки дякувати богові за те, що тенденція поступово відходить від великих грудей, кирпатого носа і величезних надутих губ, схожих на гумовий човен. Зате щодо жіночого попи чоловічі запити вельми зросли. Зараз 56 відсотків чоловіків стверджують, що їм хотілося б, щоб їх супутниця мала трохи більше значну тилову опору. І це не дивно, адже недавно тільки минули часи, коли всі були фанатами Дженіфер Лопез. Бажання вставити імплантати в сідниці з’явилася після цього не тільки у жінок, але й у чоловіків. У США кожна п’ята операція на сідниці була проведена саме для чоловіка.

Нещодавно також ізраїльські вчені розробили програму для вимірювання краси жінки. У цій програмі кожна частина обличчя оцінюється відповідно до уявлень чоловіків про красу. Потім оцінки підсумовуються і виводиться середнє арифметичне. Спочатку тестували, звичайно ж, фотографії зірок. І найвищу оцінку отримала Анджеліна Джолі – майже 6,8. Відразу за нею йде Дженіфер Еністон, яка, зауважимо, не вважається особливо красивою, але, незважаючи на це все-таки отримує свої заслужені 5,3 бали. Програмі все одно актриса це чи співачка. Вона створена на основі чоловічих переваг і оцінює жінок відповідно до цього. Виходить, що чоловікам догодити не можна, і немає на землі красивих жінок. І фраза: занадто красиво, щоб бути правдою, не застосовна ні до кого з нині живих.

Так само складно справи йдуть у моделей. До них пред’являють зовсім вже нереальні вимоги. Модель повинна мати зріст 1,75 мінімум і широке чисте обличчя, щоб можна було використовувати на ньому різні техніки накладення макіяжу. Найбільший попит зараз в модельному світі на обличчя слов’янського і східного типу. Нові дослідження свідчать, прекрасні жінки володіють смаглявою шкірою, тонким обличчям, повними і доглянутими губами. Вони повинні мати відстань між очима дещо більшу, ніж зазвичай, темні і тонкі брови, високі вилиці і тонкий ніс.

Схоже опис підходить і для привабливих чоловіків. Тільки вони повинні при цьому ще мати значну нижню щелепу і сильне підборіддя.

Красива гладка шкіра – запорука привабливості для обох статей.

Хірургія краси просто вибухає зараз від напливу відвідувачів. Причому бажання настільки сильно розходяться з дійсністю, що деколи не представляється можливим що-небудь змінити. Пластичні хірурги вже не дивуються візитам дванадцятирічних дівчаток, які стверджують, що їм погано живеться з їхнім носом або губами. Не рідкість зараз і побажання вісімдесятирічний бабусь, які мріють про пружною грудей і підтягнутих сідницях.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Які жінки подобаються чоловікам?