Які чоловічі речі люблють одягати дівчата? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Деякі речі притягують дівчат як магніт, а тому повинні бути в твоєму гардеробі на особливому рахунку. Ми розповімо, до якого одягу з твого шафи дами особливо небайдужі.

Легка куртка, яку ти недбало накидаєш на себе перед виходом з будинку, виглядає дуже заманливо. Не дивуйся, якщо одного разу дівчина вирушить за покупками або на прогулянку з собакою саме в ній.

Футболки та сорочки – справжній фетиш не тільки для твоєї половинки, але і для хороших подруг. У такому одязі дівчата відчувають себе більш розслаблено і комфортно. Корисна порада: футболку, яка подобається твоїй дівчині найбільше, завжди зберігай у «готовому» вигляді – чистому і складеному.

Численні шапки і бейсболки – ще одна деталь чоловічого гардероба, яку не проти запозичити дівчини. Звичайно, вони не відправляються в подібному вигляді на серйозні зустрічі, а от просто побавитися – зовсім інша справа.

Дівчата люблять м’які зимові светри, але в широких кофтах свого чоловіка вони відчувають себе ще комфортніше. І чим якісніше виріб, тим більша ймовірність ласкавого «грабежу».

Думаєш, чоловічі блейзери або пальто не поєднується з сукнями? Жінки так не вважають, принаймні, на побаченнях. Надягай подібний одяг на романтичні зустрічі, навіть якщо ти не прихильник такого стилю. При першому подиху вітру, запропонуй укрити її, і навіть у разі відмови, вона оцінить цей жест, не сумнівайся.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Які чоловічі речі люблють одягати дівчата?