Де у Парижі можна зустріти Новий рік? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Що може бути краще подорожі в Париж? Тільки поїздка в новорічний Париж, іскристий святковими вогнями, наповнений пряним ароматом гарячого глінтвейну, запахом смажених каштанів і передчуттям найважливішої ночі!

Що ми побачимо

Ейфелева Вежа

Символ Парижа, одне з найбільш відвідуваних місць світу. Ви тільки уявіть, приблизно 690 осіб кожний годину піднімається на неї! Це унікальна споруда, що вважається сучасним чудом світу, побудована в 1889 році за проектом Густава Ейфеля. До 1930 року Ейфелева вежа була найвищою у світі, сьогодні її висота 324 метри. Є тільки кілька місць у місті, звідки її не видно. На башті передбачені три платформи, в яких розміщені ресторани, а також астрономічна і метеорологічна обсерваторії. Сама верхня площадка відкриє Вам приголомшливий вид на весь Париж. Після заходу сонця, вежа особливо вражає, кожну годину вона загоряється тисячею вогнів, домінуючи над усім містом. Найпопулярнішим місцем для зустрічі Нового року в Парижі вважається Марсове поле біля Ейфелевої вежі. Тут збирається величезна кількість гостей міста і парижан, щоб побачити незабутнє видовище, коли рівно опівночі, немов гігантська ялинка, яскравими вогнями спалахує символ Парижа. У цей момент потрібно загадати бажання, яке обов’язково збудеться!

Єлисейські Поля

Бульвар починається від Тріумфальної арки. Це найдовша вулиця Парижа, тут знаходяться дизайнерські магазини, знамениті банки, шикарні ресторани, затишні кафе, кінотеатри і безліч п’ятизіркових готелів. Але самі незабутні враження Ви отримаєте, якщо відвідаєте Єлисейські поля під час Різдвяних свят і Нового Року! Це воістину казкове видовище, вся вулиця виблискує яскравими вогнями, вітрини в новорічному оздобленні, Вас оточують щасливі обличчя довкола веселощі і свято.

Собор Паризької Богоматері

Собор Паризької Богоматері – географічне і духовне «серце» Парижа, розташоване у східній частині острова Сіте, на місці першої християнської церкви Парижа – базиліки Святого Стефана, збудованої, у свою чергу, на місці галло-римського храму Юпітера. Дуже цікава зовнішня архітектура собору з її вежами, пілястрами, галереями, аркадами і 28 статуями царів стародавньої Іудеї. Обов’язково увійдіть в собор і подивіться на внутрішню пишноту оздоблення, де в колишні століття проходили церемонії королівських одружень, коронацій і похорону. У соборі Notre Dame de Paris зберігається велика християнська реліквія – Терновий вінець Ісуса Христа. Якщо пощастить і потрапите на службу, то зможете почути, як звучить знаменитий орган Собору Паризької Богоматері. Повірте, це варто вашої уваги!

Латинський квартал

У середньовічні часи район, розташований на північних схилах гори Сент-Женев’єв, став університетським Центром Парижа. Студенти з різних країн спілкувалися на латинській мові, від чого цей район отримав назву Латинського кварталу. До цього дня Латинський квартал залишається мозком Парижа: тут зосереджені десятки вищих навчальних закладів і шкіл.

Монмартр

Монмартр – місце, так улюблене туристами і простими романтиками, місце яке здавна притягувало до себе представників богеми, здебільшого художників. На самій вершині гори височіє Сакре-Кер (Sacré-Coeur) – найбільший католицький собор, якщо не всієї Європи, то вже Франції точно. З оглядового майданчика перед собором відкривається чудовий вид на Париж. Сакре-Кер і Монмартр – дах Парижа.  На Монмартрі є магазин-музей з оригіналами робіт майстра (L’Espace Montmartre – Dali). І Деліла жила тут. На Монмартрі і площа названа її ім’ям (La place Dalida), і будинок її зберігся (La maison de Dalida).

Лувр

Якщо Ви справжній любитель мистецтва, то обов’язково повинні відвідати кращий музей планети – Лувр. Кожен хоча б раз у житті чув про загадкову усмішку Джоконди або Мони Лізи, великого Леонардо да Вінчі. Тільки в музеї Лувр Ви можете насолодитися цим незабутнім шедевром генія. Колекція музею налічує більше 300 тисяч витворів мистецтв, розташованих у 8 відділеннях. Самі знамениті художники і скульптори, представлені в музеї Лувру: Леонардо да Вінчі, Тіціан, Рубенс, Луї Давид, Ієронім Босх, Мікеланджело та багато інших. Не намагайтеся обійти Лувр за один день, це майже не можливо! Що б зрозуміти велич і магнетизм цього музею необхідно повністю поринуть у світ прекрасного, а для цього потрібен час.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Де у Парижі можна зустріти Новий рік?