Новий рік у Нью-Йорку PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Нью-Йорк – саме «різдвяне» місто! У святкові дні в Нью-Йорку життя кипить 24 години на добу, не перериваючись ні на хвилину. На вулицях кожен день можна зустріти сотню Сант, усміхнених казкових оленів та ельфів. Америка перетворила Новорічні та Різдвяні свята у шоу. Передивіться голлівудські фільми про це свято: саме так все тут насправді і відбувається! Останні дні грудня – це час згадати всі свої досягнення в році, що минає і гарненько повеселитися, зустрічаючи рік новий, 2013!

Що ми побачимо

Статуя Свободи

Статуя Свободи є символом Нью-Йорка і США, і однією з найзнаменитіших скукьптур світу. Вона розташована на острівці біля входу в нью-йоркську бухту. Висота статуї становить 45 метрів, всередині знаходиться сходи з 354 сходинок, по якій можна піднятися на її вершину.

Таймс Сквер

Таймс Сквер – перехрестя світу, один із символів Нью-Йорка, культурний центр з театрами, фешенебельними готелями і дорогими ресторанами. Трансляція святкування Нового року відбувається тут, і на півгодини площа стає головним місцем в країні. Щорічно вона збирає до 750 тис. глядачів, а напередодні Міленіуму це кількість дійшла до двох мільйонів.

Бруклінський міст

Бруклінський міст є одним з найстаріших висячих мостів у США, його довжина складає 1825 метрів, він перетинає протоку Іст-Рівер і з’єднує райони Бруклін і Манхеттен в місті Нью-Йорк.

П’ята Авеню

Не можна отримати вичерпне враження від міста Нью-Йорка, не побувавши на П’ятій Авеню. Саме тут ви ознайомитеся з такими цікавими пам’ятками, як публічна бібліотека міста Нью-Йорка, Empire State Building, Рокфеллер-центр, Собор Святого Патріка і Музей Гуггенхайма. Крім того, П’ята Авеню є самою торговою з усіх вулиць у місті. На вулиці величезне число магазинів, бутиків відомих дизайнерів, де можна придбати одяг, діапазон цін дуже широкий.

Мюзикл на Бродвеї

Бродвей – це не просто одна з вулиць Нью-Йорка, а цілий світ, яскравий і дивовижний. Складно повірити, що колись ця вулиця була проста стежкою, що звивається серед скель і боліт Манхеттена. Тепер її оточують театри. 39 великих театру розташовані уздовж Бродвею, і весь квартал завдяки цьому названий «театральним». 67 років тому Бродвей подарував світу Марлона Брандо – легендарний актор вийшов на підмостки одного з цих залів 19 жовтня 1944. А ще ця вулиця подарувала світові мюзикли – саме музичні постановки на Бродвеї зробили цей жанр популярним по всьому світу.

 Емпайр Стейт Білдінг

Емпайр Стейт Білдінг являє собою класичну будівлю з вапняку, побудовану за 410 днів. Цей всесвітньо відомий хмарочос налічує 102 поверхи при загальній висоті в 449 метрів. На 86 і 102 поверхах знаходяться оглядові майданчики, куди можна піднятися на ліфті і милуватися відкривається прекрасним видом.

Музей Метрополітан

Музей Метрополітан – це один з найбільших художніх музеїв світу та одна з визначних пам’яток Нью-Йорка.

Рокфеллеровський центр

Рокфеллеровській центр – один з найзнаменитіших хмарочосів Нью-Йорка. Цей знаменитий Центр, що включає 19 будівель, є основною базою виробництва національних телепрограм. Крім того, тут розташовані штаб-квартири багатьох всесвітньо відомих корпорацій. Напевно, саме святкове місце в Нью-Йорку – це Рокфеллеровській центр. Тут стоїть головна ялинка США! У перший раз на це місце її поставили робітники, які працювали на будівництві знаменитого хмарочоса. Дуже швидко це перейшло в традицію, і от уже багато років церемонія запалювання вогнів на ялинці є одним з найважливіших різдвяних подій, супроводжуваним концертом та іншими святами. У 1933 році на цих гірляндах було 700 лампочок, зараз їх вже 30 000. Видовище незабутнє!


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Новий рік у Нью-Йорку