Новий рік в Лондоні PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Зустріч Нового Року в Лондоні – грандіозне дійство! Феєрверк над Темзою, новорічний карнавал і шампанське на Трафальгарській площі! Саме в Англії виник звичай обмінюватися під Новий рік вітальними листівками. Першим відправив новорічне привітання поштою англієць Генрі Коул, вітаючи своїх друзів з наступаючим 1843 роком. Незабаром в Лондоні була надрукована перша партія, що складалася з тисячі екземплярів новорічних листівок. З тих пір звичай вітати своїх близьких та друзів з Новим роком поштовими листівками завоював весь світ.

Що ми побачимо

Новорічний салют в Лондоні

Грандіозний феєрверк над Темзою починається з останнім ударом Біг Бена і триває близько сорока хвилин. На обох берегах Темзи збираються натовпи людей, щоб помилуватися цим барвистим дійством. Кращі місця, щоб спостерігати за феєрверком, – це набережна Вікторії і Саус Бенк (південний берег Темзи). Заряди феєрверку розміщуються на колесі огляду Лондон Ай, а також на спеціальних баржах. Врахуйте, що доступ на мости в центральній частині Лондона, з яких можна спостерігати феєрверк, можуть закрити заздалегідь, близько восьмої години вечора. Робиться це, щоб запобігти тисняві і зменшити ймовірність нещасних випадків. Тому якщо ви хочете, щоб ваш Новий рік в Лондоні неодмінно включав в себе святковий феєрверк, потрібно приїхати в центр заздалегідь, а то доведеться обмежитися трансляцією по Бі-бі-сі.

Новорічний карнавал в Лондоні

Тисячі людей, в трепетному очікуванні Нового року приїжджають на Трафальгарську площу – центр святкування Нового року в Лондоні. Одним з найбільш яскравих святкових подій, є Лондонський новорічний парад, в якому приймає участь більше 10000 музикантів, танцюристів, клоунів та акробатів. Ви можете заздалегідь підготуватися до цього дійства, замовивши наряд у місцевих кравців. Це буде прекрасний сувенір, який подарує вам гарний настрій у новорічну ніч.

Біг Бен

Біг Бен – це найбільш впізнавана пам’ятка Лондона. Годинна башта – це центр новорічних святкувань у Сполученому Королівстві, з радіо і телестанціями, які передають його передзвін, щоб привітати настання нового року. Виявляється, британські інженери в останній день року, що минає зайняті важливою задачею по додаванню «зайвої» секунди в механізми, що фіксують точний час у країні, повідомляє Бі-бі-сі. Раз на кілька років за рекомендацією міжнародної Служби обертання Землі до останнього дня року додається зайва «високосна» секунда для приведення світового часу у відповідність з реальним обертанням планети навколо осі. З 1972 року до світових годинах вже були додані 23 секунди, останній раз таке додавання відбулося в кінці 2005 року.

Трафальгарська площа

Трафальгарська площа – одна з головних визначних пам’яток британської столиці. Свою назву площа отримала в 1805 році на честь перемоги над франко-іспанським флотом у Трафальгарській битві. Головна ялинка Лондона встановлюється на Трафальгарській площі починаючи з 1841 року. Доставляють цю ялинку в Лондон з Норвегії. Так норвезький народ дякує британців за допомогу у звільненні Норвегії від нацистської окупації в період Другої світової війни. Тут же, на площі, щозими відзначають китайський новий рік і російський старий новий рік.

Середньовічний банкет

Можна зустріти Новий рік в Лондоні і в одному з численних барів і ресторанів. Багато з них надають спеціальну святкову програму (різноманітні тематичні вечірки). Якщо вам пощастить, ви навіть можете потрапити на Середньовічний банкет, де все – від інтер’єру і меню до розваг – нагадує нам про часи короля Генріха VIII.

Вечірній круїз по Темзі

Оригінальним і незабутнім може стати і вечірній круїз по Темзі (місця на який, природно, бронювати потрібно заздалегідь). Там вас чекають напої, їжа, розважальна програма, а в кінці круїзу ви зможете спостерігати святковий феєрверк прямо з судна. Врахуйте, що з дітьми на такі круїзи зазвичай не пускають, до того ж, існує дрес-код, вас можуть попросити обов’язково прийти в ошатному одязі.

Ковзанка біля Музею

Більш бюджетний варіант – це зустріч Нового року на прикрашеному тисячами лампочок ковзанці біля Музею природної історії, одного з найкрасивіших будівель у Лондоні і всієї Великобританії. Не бійтеся замерзнути – на ковзанці можна купити гарячий глінтвейн або кави. У новорічну ніч каток буде працювати не до 22 годин, а довше.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Новий рік в Лондоні